Euro 2020: Macedonia Północna - Holandia. Macedończykom już nic nie pomoże

UEFA Euro 2020 Netherlands fans/PAP/EPA/Evert Elzinga
UEFA Euro 2020 Netherlands fans/PAP/EPA/Evert Elzinga
Mecz Macedonia - Holandia już dziś o godz. 18:00. W grupie C jest już jasne, kto skończy na pierwszym i ostatnim miejscu. Będzie to właśnie Holandia i Macedonia Północna.

Euro 2020: W grupie C wszystko jasne

Dzisiejsze spotkanie Euro 2020 w grupie C jest już właściwie przesądzone. Bez względu na wynik spotkania, Holandia zajmie pierwsze a Macedonia ostatnie miejsce.

Dwa zwycięstwa zapewniły Holandii aż 6 punktów, co oznacza, że jedną nogą są już w 1/8 finału. Macedończycy nie mają jak dotąd ani jednego punktu, mimo że dwukrotnie byli od nich o włos.

Czytaj też:

Kto wygra?

Mimo że sprawa jest już właściwie przesądzona, nie oznacza to wcale, że będziemy pozbawieni ciekawego widowiska - wręcz przeciwnie. Można się spodziewać, że Macedończycy w meczu o wszystko staną na głowie, by jak najlepiej się zaprezentować.

Holandia, mimo że nie ma nic do stracenia, będzie grała u siebie, co też wymusza na reprezentacji grę na najwyższym poziomie.

Zarówno eksperci jak również kibice nie mają wątpliwości, kto będzie królem tego spotkania.

Mecz Macedonia Płn - Holandia: gdzie oglądać online

Gdzie będziemy mogli obejrzeć spotkanie Macedonia - Holandia? Mecz zobaczymy nie tylko w telewizji na kanale TVP 1 oraz TVP Sport. Oglądać możemy również online na streamie TVPSPORT.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport. W serwisie Ipla dostępny będzie również płatny stream.

WP

Zobacz także:


Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Sport