Myśli z pierwszego tłoczenia
Muzeum Tortur Intelektualnych -- Ekspozytura na S24
56 obserwujących
1022 notki
843k odsłony
1342 odsłony

Rocznica prezydenta Trzaskowskiego

Wykop Skomentuj46

Taki przykład mały, malutki. Wiem, że dla wielu będzie błahy ale mnie strasznie zirytował. Na dwa (może trzy) tygodnie przed wyborami, jeden z ministrów przecinając jakąś wstęgę i korzystając z obecności TV wygłosił mowę, w które zawarł jakże inspirujące słowa:

"Musimy mieć bezpieczne drogi!"

Koniec cytatu.

Ja wiem, że przez 4 lata nie da się wszystkiego zrobić. Ja wiem, że zapóźnienia są ogromne i cele są wieloletnie. Ale, na miłość, dlaczego facet mówi mi rzeczy OCZYWISTE? Niech mi powie coś, czego nie wiem! Wszyscy przeca wiedzą, że musimy mieć drogi...

W ogóle, takie powtarzane "musimy mieć, zrobić, zyskać, przygotować..." itp. budzi moją jedynie słuszną reakcję: "no to miejmy, zróbmy, zyskajmy, przygotujmy ...". Czy ja w tym przeszkadzam?

Na marginesie, czy ktoś z Warszawskiego PIS interesuje się w ogóle liczbami odsłon portalu? Może, podkreślam MOŻE, korzystają z niego wyłącznie członkowie PIS? I to raz w miesiącu?

Dla przypomnienia lokalsom PIS z Warszawy oraz wszystkim zainteresowanym i lubiącym O&P Czytelnikom. Co oznacza O&P? To proste: Obietnice i Przepowiednie. Pełny tekst zapowiedzi pana Trzaskowskiego - Koalicji Obywatelskiej dla Warszawy mogą Państwo znaleźć tutaj:

https://www.docdroid.net/Hd3j0A3/program-dla-warszawy-2.pdf

image

Niech radni PIS z Warszawy zrobią z tego listę kontrolną i tydzień po tygodniu, miesiąc po miesiącu czynią z tego użytek. Sam się nie zrobi ...

Rok czasu to zbyt mało?


PS. Patrzę na tę lokalną witrynę PIS w Warszawie i myślę sobie: bieda z nędzą. Zbyt wielu do kierowania - zbyt niewielu do roboty?

Może niech działacze PIS z Warszawy popatrzą, jak to robią w innych miastach (chociaż też nie jest rewelacyjnie).

https://piswroclaw.org.pl/

http://www.pis.bydgoszcz.pl/

http://www.pis.torun.pl/

plus witryny poszczególnych posłów, np. pani Marzeny Machałek z Jeleniej Góry: http://www.marzenamachalek.pl/

Można coś zrobić? Można ...


Ale na przykład z Krakowa nie bierzcie przykładu: http://piskrakow.pl/pl

Do Gdańska nie zaglądajcie, tam jest jeszcze gorzej. Tam nie ma nic!


Czy w Prawie i Sprawiedliwości w ogóle jest ktoś, kto jest w stanie ogarnąć temat? Przypominam, do wyborów (parlamentarnych i samorządowych) zostały 4 lata.

TYLKO 4 LATA ...

Wykop Skomentuj46
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka