Blog
Planowanie przyszłości wymaga dobrego zrozumienia historii
Stowarzyszenie Pokolenie
Stowarzyszenie Pokolenie Stowarzyszenie „Pokolenie” powołaliśmy do życia w październiku 1997 roku
0 obserwujących 58 notek 37288 odsłon

Moje ostatnie komentarze

Stowarzyszenie Pokolenie Wywiad zamieściliśmy na naszym blogu dzięki uprzejmości Bianki Zalewskiej, która rozmawiała z Tiahnybokiem i pozwoliła nam go opublikować.
@MAUR Coraz więcej ubrań, leków, szalików, czapek itp. we wszystkich biurach w całym kraju. Codziennie pieniądze spływają na konto. Wyjazd w czwartek.
Z cienia - Powieść o żołnierzach wyklętych "Z cienia" napisał Sebastian Reńca, a nie Stanisław (Książka była nominowana do Literackiej Nagrody im. Józefa Mackiewicza). Zresztą nie jest to jedyna opowieść historyczna Sebastiana. Pod...
@mariko2 Premiera wspomnień Andrzeja Rozpłochowskiego odbędzie się 8 września (czwartek) o godzinie 17.00 w Zarządzie Regionu NSZZ „Solidarność”, ul. Floriana 7 w Sali im. Lecha Kaczyńskiego. Książkę można zamówić u nas w...


O mnie

Nasze szeregi tworzą ludzie różnych profesji i zawodów. Są wśród nas dziennikarze, politycy, adwokaci, działacze społeczni, twórcy kultury i sztuki – ludzie kreatywni których połączyło przywiązanie do konserwatywnego systemu wartości. Wierni tym wartościom wspieramy wszystkie inicjatywy promujące ideę wolnego społeczeństwa, obronę mechanizmów gospodarki wolnorynkowej oraz poszanowanie dla tradycji i kultury narodowej. Wywodzimy się z różnych grup i środowisk jednak większość z nas swoją pierwszą społeczną działalność prowadziła w Niezależnym Zrzeszeniu Studentów. To właśnie tam formował się światopogląd wielu z naszych członków. To właśnie tam nabywaliśmy pierwszych doświadczeń.

Ostatnie komentarze

  • @ZBIGWIE Na razie chyba tak, jest tylko tutaj.
  • Stowarzyszenie Pokolenie Wywiad zamieściliśmy na naszym blogu dzięki uprzejmości Bianki...
  • @MAUR Coraz więcej ubrań, leków, szalików, czapek itp. we wszystkich biurach w całym kraju....