3 obserwujących
156 notek
12k odsłon
54 odsłony

B.10 Zapiski wartownika - 06 stycznia (jeszcze raz )

Wykop Skomentuj

Zmiany polegały na przeniesieniu mnie : 

- z dowódcy na pracownika kwalifikowanego

- z XIV zaszeregowania do XI.

I to wszystko za obopólnym porozumieniem! I jak dodał kierownik zgodnie z tym " co panu obiecał Dyrektor". I jeszcze dodał, że nic nie stracę bo i tak będę dostawał dodatek za pełnienie obowiązków dowódcy zmiany.

07 stycznia 2014 wtorek

Święto Trzech Króli w domu przespałem po nocce.Ogólnie spokój. Tylko Tereska na dzień dobry ( około trzynastej trzydzieści) obudziła mnie spanikowana bo... choinka się przechyliła i może się przewrócić. Sprawę załatwił kawałek sznurka a właściwie grubej białej nici, którą przywiązaliśmy drzewko do starego haka w ścianie. Zawsze mówiłem, że takie haki czasem się przydają.

 W tym miejscu opowieści o panu Zdzisławie musiałbym mieć pretensje do kilku osób ze sobą na czele. Bo właściwie po otrzymaniu takich pisemek każdy powinien gdzieś interweniować. Oczywiście!!! Każdy, ale nie ja.

Właściwie to próbowałem. Ułożyłem i zapisałem sobie chronologię wydarzeń. Napisałem nawet na brudno list- zapytanie do pana Prezesa o powód degradacji. Byłem prawie gotów, żeby je wysłać. Ale...

Zakładając ( teraz widzę, że mylnie), że jest oblatany w sprawach pracowniczych, spytałem Pawła o jego zdanie odnośnie wysłania takiego pisma. Paweł, który był na etapie zakładania związku zawodowego, stwierdził, żebym niczego nie wysyłał. Natomiast polecił mi Władysława- eksperta do załatwiania spraw pracowniczych z ramienia związku. Paweł nawet podjął się przedstawić mu moją sprawę. Ale Władek był na urlopie.. A jak wrócił to nie odbierał telefonów. Jak odebrał, to długo zabierał się do sprawy. Postanowiłem sam zadzwonić. Władysław najpierw stwierdził, że nie zna sprawy. Dopiero po dziesięciu minutach przypomniał sobie, że Paweł mu coś mówił. Doszedł do wniosku, że trzeba rozmawiać z Dyrektorem. Ale ten był na urlopie. Po powrocie Dyrektor odesłał Władka do Prezesa. A gdzie ten był? Oczywiście - na urlopie.   (cdn)


Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Kultura