17 obserwujących
158 notek
437k odsłon
1718 odsłon

Mundurowi mają odpowiedzi Dudy i Trzaskowskiego

Wykop Skomentuj1

Mundurowi związkowcy opublikowali odpowiedzi kandydatów na prezydenta

W ramach akcji "Obserwowany zanim wybrany", przed pierwszą turą wyborów prezydenckich poprosiliśmy kandydatów, aby ustosunkowali się do trzech istotnych bolączek środowiska zawodowego Ludzi Munduru. W związku z brakiem odpowiedzi, przygotowaliśmy ją sami, w takim stylu, jakim rywale drugiej tury posługują się na swoich wiecach. 

Nasze problemy

Rafał Trzaskowski  

No tak, ten artykuł 15a, to ja przecież od początku byłem za jego likwidacją. To znaczy nie byłem, ale jako narodowiec podzielam wszystkie wasze poglądy. Ja zawsze wspierałem policjantów, gdy moja partia likwidowała komisariaty. To ja wtedy w domu płakałem i ze smutku przebierałem się przed lustrem za policjantkę. 

Ubezpieczenie pojazdów ja gorąco popieram. Już nawet o tym rozmawiałem z prezydentem Obamą i kanclerz Merkel. Jak tylko wprowadzimy Euro, to obiecam wam, że ubezpieczymy. 

Emerytury dla psów, to jest to! Jeszcze dla kotów i dla jenotów. I wypalę to wszystko rozpalonym żelazem. Dog. Chien. Hund. Yes ofkors, łi tugeder! 

I nieprawda, że w Warszawie kanalizacja wybiła, zwłaszcza, że prawie nie padało. 

Andrzej Duda 

Tak, Proszę Państwa, tak! Oni pozwalali, żeby 50 miliardów z VAT. I różne artykuły drożały, nie tylko artykuł 15a. Ale trzeba budować Wspólnotę! Koła Gospodyń, kółka wędkarskie, zniesienie wiz do USA. Dlatego chcę wygrać te wybory! 

AC jest bardzo ważne i ono jest niesłychanie ważne, żebyśmy nie musieli pytać Rosji o zgodę! Jesteśmy dumnym narodem, który liczy 312 tysięcy kilometrów kwadratowych i NATO. 

Pamiętajmy, kto wydłużył wiek emerytalny, nie pytając psów o zdanie. I kazał im wcześniej iść do szkoły. No, tych świadczeń na te psy to nie ma, ale jest nowa matryca VAT! I terefere kuku! Co prawda taki opiekun nie dostaje pieniędzy na psa, ale i tak wyjdzie na swoje, bo może sobie taniej kupić podpaskę. 

Odpowiedź Szymona Hołowni

[]

Zobacz ten materiał na stronie związkowców Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej

[]

Wykop Skomentuj1
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka