Blog
Rebeliant
Rebeliant Szmarowski
Rebeliant Szmarowski Robert Szmarowski, 1970 r.
12 obserwujących 122 notki 290467 odsłon
Rebeliant Szmarowski, 15 maja 2018 r.

Palestyna - keczup czy krew

848 25 0 A A A
Jak to się robi w Palestynie - "bezbronne ofiary". Foto - źródło: Internet.
Jak to się robi w Palestynie - "bezbronne ofiary". Foto - źródło: Internet.

Po ostatnich plugastwach ze strony Izraela wobec Polski, oczywiście trudno sympatyzować z tym państwem, ale w kwestii palestyńskich ekscesów warto zachować potężną dozę sceptycyzmu.

Skąd media biorą dane o liczbie ofiar? Od Palestyńczyków, to po pierwsze.

Po drugie, materiały wideo wyraźnie pokazują, że Palestyńczycy są stroną agresywną, atakującą i świetnie zorganizowaną. Zobaczcie, jak sobie to przygotowali: najpierw linia procarzy, a kilkadziesiąt metrów za nią linia trybun dla gawiedzi. Zaplecze nasycone logistyką, w pełni funkcjonalne, usytuowane w bezpośredniej styczności ze strefą ostrzału.

Po trzecie, 99 procent z tego, co widzimy na nagraniach, pochodzi oczywiście ze źródeł palestyńskich, które do rozmiarów imperium rozbudowały swój przemysł propagandowy. To się nazywa "Pallywood", czyli palestyńskie Hollywood.

Dla nieprzekonanych taka próbka - ile osób potrzeba, żeby asystować kulawemu w drodze do ambulansu? Cztery? No, może osiem, jeśli trafiło akurat na jednorękich. A popatrzcie, ilunastu potrzeba do tego Palestyńczyków. Prymitywna mistyfikacja, obliczona na naiwnego odbiorcę.

Czy Jerozolima powinna być stolicą Izraela? To złożona kwestia, nie do rozstrzygnięcia przy pomocy kamlotów i snajperskich pocisków. A propos, po czwarte - Palestyńczycy usiłują sforsować izraelskie instalacje graniczne, których obrona jest dla Izraelczyków absolutnie żelaznym priorytetem, o czym napastnicy doskonale wiedzą. Jeśli istotnie snajperzy strzelają, żeby zabić, to z całą pewnością robią to w ostateczności i tylko wobec tych, którym życie niemiłe. Dzieci wśród ofiar? Bardzo możliwe, bo wykorzystywanie dzieci jako żywych tarcz, to klasyczna taktyka wojującego islamu.

Na koniec po piąte. W okresie poprzedzającym proklamację państwa żydowskiego, Palestyńczycy działali z ludobójczą determinacją, regularnie urządzając pogromy i masakry Żydów. Przegrali swoje państwo, bo zamiast się rozwijać, woleli, aby wszyscy inni się zwijali. Przegrali swoje państwo, bo zainicjowali bezwzględną wojnę, odrzucając opcję koegzystencji. Warto pamiętać, że Zachodni Brzeg bezpardonowo zaanektowała wtedy Jordania, jakoś nieskora, aby oddać swym braciom w Allahu ich etniczne terytorium. We władanie izraelskie ten obszar dostał się dopiero dwie dekady później, w wyniku wojny sześciodniowej.

Ziemia Święta stale jest kotłem bulgoczącego jadu. Obie strony mają swoje argumenty i swoje ciężkie grzechy. Oceniając sytuację w regionie, należy uważnie oddzielić to, co dzieje się naprawdę, od tego, co jest produktem perfidnej propagandy.

[]

Materiał demaskujący palestyńską propagandę:


[]

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

To jest kontynuacja bloga, dostępnego pod tym adresem: https://www.salon24.pl/u/mundurowi/

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @Prawda Możemy konwersować, wymieniając korespondencję na priv - do tego nie trzeba adresu.
  • @maur
  • @Arek Pruszynski - Ja przyjmuję polecenia na drodze służbowej. Za nisko Pan wszedł. A...

Tematy w dziale Polityka