13 obserwujących
185 notek
71k odsłon
244 odsłony

Bestiaval festiwal bestii

Wykop Skomentuj3

              Rzadko sięgam po tematy stricte obyczajowo społeczne jednak tym razem sprawa wydała mi się tak potwornie nieprawdopodobna, że wypada choćby z powodów ogólnoludzkich napisać małą notkę o tym co znalazłem w Daily Mail.

             Raper Ceon Broughton stanął po raz pierwszy wczoraj przed sądem. 29-latek podał swojej dziewczynie narkotyki na imprezie muzycznej Bestival, na tym nie koniec przez godzinę patrzył jak umierała w męczarniach z przedawkowania co nagrywał wszystko telefonem. Sprawa jest dość głośna w jukeju, gdyż Louella Fletcher-Michie to córka aktora Johna Michie, wieloletniej gwiazdy brytyjskiej telenoweli Coronation Street. Biegli przekazali, iż przed śmiercią błagała, by zadzwonić do jej rodziców. Mówiła, że kocha ojca i matkę ok. 80 razy. Widać na nim również, jak dziewczyna leży na ziemi z zakrwawionymi rękami i bije się po ciele. Broughton nie wezwał pomocy.

           Zamiast pomocy troski chęci pomocy oskarżony krzyczał, kazał jej milczeć i „pokonać to”. Mówił też do telefonu, śmiał się i nagrywał wideo, gdy konająca zaczęła "zjadać własne palce". Niedaleko miejsca zdarzenia znajdował się punkt medyczny. Louella Fletcher-Michie zmarła 400 metrów od niego. żeby dopełnić oskarżony nie przerwał filmowania także godzinę po zgonie.

          Tyle prasa, pozostają pytania w ogóle jak to możliwe, że miłą dziewczyna trwała w związku z potworem, jak to możliwe że brała narkotyki żeby prawdopodobnie aby utrzymać związek z nikim, skąd u współczesnej kobiety taki brak szacunku dla siebie. NA koniec pytanie o wyrok, bo można si,ę domyślać iż obrona wykorzysta wątek rasistowski. Znając współczesne zdziczenie sądów nie jest wykluczone że dostanie 10 góra 15 lat. To jeszcze jeden argument by maksymalnie o ile to możliwe ograniczać napływ prymitywnego materiału ludzkiego spoza Europy. 

Wykop Skomentuj3
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo