Blog
Rozczochrany skrzat szwendalek w swiecie nieoznaczonym
Gapiszon2
Gapiszon2 Funkcja spinowa
7 obserwujących 172 notki 65365 odsłon
Gapiszon2, 8 lutego 2019 r.

Bestiaval festiwal bestii

226 3 1 A A A

              Rzadko sięgam po tematy stricte obyczajowo społeczne jednak tym razem sprawa wydała mi się tak potwornie nieprawdopodobna, że wypada choćby z powodów ogólnoludzkich napisać małą notkę o tym co znalazłem w Daily Mail.

             Raper Ceon Broughton stanął po raz pierwszy wczoraj przed sądem. 29-latek podał swojej dziewczynie narkotyki na imprezie muzycznej Bestival, na tym nie koniec przez godzinę patrzył jak umierała w męczarniach z przedawkowania co nagrywał wszystko telefonem. Sprawa jest dość głośna w jukeju, gdyż Louella Fletcher-Michie to córka aktora Johna Michie, wieloletniej gwiazdy brytyjskiej telenoweli Coronation Street. Biegli przekazali, iż przed śmiercią błagała, by zadzwonić do jej rodziców. Mówiła, że kocha ojca i matkę ok. 80 razy. Widać na nim również, jak dziewczyna leży na ziemi z zakrwawionymi rękami i bije się po ciele. Broughton nie wezwał pomocy.

           Zamiast pomocy troski chęci pomocy oskarżony krzyczał, kazał jej milczeć i „pokonać to”. Mówił też do telefonu, śmiał się i nagrywał wideo, gdy konająca zaczęła "zjadać własne palce". Niedaleko miejsca zdarzenia znajdował się punkt medyczny. Louella Fletcher-Michie zmarła 400 metrów od niego. żeby dopełnić oskarżony nie przerwał filmowania także godzinę po zgonie.

          Tyle prasa, pozostają pytania w ogóle jak to możliwe, że miłą dziewczyna trwała w związku z potworem, jak to możliwe że brała narkotyki żeby prawdopodobnie aby utrzymać związek z nikim, skąd u współczesnej kobiety taki brak szacunku dla siebie. NA koniec pytanie o wyrok, bo można si,ę domyślać iż obrona wykorzysta wątek rasistowski. Znając współczesne zdziczenie sądów nie jest wykluczone że dostanie 10 góra 15 lat. To jeszcze jeden argument by maksymalnie o ile to możliwe ograniczać napływ prymitywnego materiału ludzkiego spoza Europy. 

Opublikowano: 08.02.2019 17:36.
Autor: Gapiszon2
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Niepogodzony, wierzacy,

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @Polski Bimber  Przeciez to sa konfabulacje wezmy prosta sprawe w tym niemeckim filmie sa...
  • @gini  Antysemkityzm byl wszedzie jednak tylko Niemcy stworzyli Hitlera i nie mieli obiekcji...
  • @jce  Pomagali moja babka nie podpisala volkslisty co nie przeszkodzilo jej odmowienie pomocy...

Tematy w dziale Społeczeństwo