11 obserwujących
189 notek
76k odsłon
281 odsłon

Czy przystawki zaczynają konsumpcję dania głównego

Wykop Skomentuj3

W kontekście powyborczych dylematów ugrupowań politycznych, warto zwrócić uwagę na obecną sytuację POKE.

Na początek PSL czyli ta twarz koalicji Światowida skierowana na wieś, twarz nie dała spodziewanego poparcia i dla przetrwania na scenie politycznej, ugrupowanie wyłącza się z konsumpcji dania głównego i dokonuje emancypacji. Pierwsze sygnały z wnętrza wskazują iż wielu zrozumiałą, iż lepsza śmierć z honorem, niż gnicie w lewackiej wydzielinie. 

SLD wygląda na to, iż zajął miejsce przynależne Panowi domu i jak już zapowiedział będzie ostatnim, który jest gotów odstąpić od nurtu zjednoczeniowego, jak i konsumpcji zombie poszukującego podobno istniejącego sposobu na pokonanie PIS.   

Nowoczesna, choć pozbawiona funduszy, to formacja bez jakiegokolwiek programu, chyba że za taki uznać dojście do władzy, niby bez programu, ale i tu lojalność może mieć swoje granice i konkretną cenę i nie jest powiedziane, iż w razie czego role mogą się odwrócić. 

Wysoka frekwencja obaliła kolejny mit, mit szerokich mas społeczeństwa jako beneficjenta polskiej transformacji, okazuje się, iż im głębiej tym bardziej widać, że grupy które odniosły sukces po 89 są dużo węższe niż to co przez lata system starał się udowodnić samemu sobie, a skala zróżnicowania zbliża nasz kraj do państw Afrykańskich.

Na koniec tych krótkich impresji zapowiedź rezygnacji z mowy nienawiści i pogardy oraz powszechnego chamstwa ze strony totalnej opozycji, gdyż jak z pełną otwartością przyznał jeden z ich liderów ta strategi nie przynosi spodziewanych korzyści, czyż można oczekiwać większej szczerości, czy jak kto woli politycznego cynizmu - chyba nie.

Wykop Skomentuj3
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale