0 obserwujących
9 notek
4061 odsłon
343 odsłony

Groźna Nadzwyczajna Kasta.

Wykop Skomentuj8

Łaskawa dla morderców, "obcinaczy palców" i złodziei, a przez to groźna dla reszty społeczeństwa. Wcześniej wprawiali się w łaskawości na swoich drobnych złodziejaszkach i ochlapusach, by teraz, gdy już się wdrożyli, a jej nieco przywiędła gwiazda ogłosiła stan zemsty, zdejmując tym samymi hamulce i wyzwalając z krępujących skrupułów, pokazują na co ich stać

Jednemu skazanemu załatwili odbywanie kwarantanny, humanitarnie, w domowych pieleszach, innemu, przebywanie pod celą osłodzili /sędzia Tuleya/ ćwierć milionowym odszkodowaniem, jeszcze inni, z najgroźniejszego gangu, nie zarobią na odszkodowanie, ale za to za niewygórowaną kaucję otrzymali szansę na rozpłynięcie się w powietrzu.

I wreszcie coś dla "Hossa" półtora melona w kieszeni i coś naprawdę extra:

18 marca sąd umorzył wobec Arkadiusza Ł. postępowanie z uwagi na to, że czyny które zostały zarzucone oskarżonemu w tym postępowaniu zawierają się w okresie, który został osądzony przez Sąd Okręgowy w Poznaniu we wrześniu ubiegłego roku. Sąd wówczas przyjął koncepcję czynu ciągłego, czyli dane zachowania, w tym przypadku oszustwa, popełnione w jednym czasie, uznał za jeden czyn. **Nowy akt oskarżenia obejmuje takie same zachowania, popełnione tą samą metodą, w tym samym czasie. Jest to okres zamknięty i wszystkie czyny z tego uznaje się za osądzone, nawet jeżeli organy ścigania ujawniły je później. W związku z umorzeniem postępowania sąd podjął decyzję o zwolnieniu Arkadiusza Ł. z aresztu.

Wykop Skomentuj8
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo