0 obserwujących
23 notki
8419 odsłon
306 odsłon

Czego Merkel chce dla Polaków

Wykop Skomentuj4

Z jednej strony oferuje swoją przyjaźń, o czym ma świadczyć rzadkie, wspólne  z mężem goszczenie premiera i jego małżonki, ale z drugiej trwa nieustanna nagonka wszystkich niemieckich mediów na jego rząd. Mediów, które nigdy nie odważyły się zaprezentować zdania sprzecznego z linią rządu Rzeszy. Podobnie, jak i wszelakie stowarzyszenia, w tym prawnicze i sądy. Wszyscy żywi, jak jeden mąż, okazują od rana do nocy troskę i skrajne oburzenie widmem faszyzmu krążącym nad tym biednym krajem, pozostającym w łapach Kaczyńskiego.

Na szczęście dla Polaków troska o nich jest silniejsza od osobistych przyjaźni.  Na koszmar nie zamyka się nad Renem oczu, szuka się także dróg ocalenia i pracuje nad nim wszekimi środkami. Angażuje się nie tylko przyjaciól ze Wschodu i z Zachodu, ale i wszystkie struktury Unii  Europejskiej.

Przy tych środkach ocalenie powinno być w zasadzie proste i nieuchronne, wystarczyłoby tylko coś zrobić z  wolą ocalanych i zainstalować im u steru władzy Brejzę, Kierwińskiego, Nitrasa, Grodzkiego, Neumana i Budkę. 

Władimir Wladimiirowicz mógłby już chłodzić Sowietskoje Igristoje, ale niestety durni Polacy nie kwapią się do tej krainy szczęśliwaości

Wykop Skomentuj4
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka