0 obserwujących
36 notek
14k odsłon
324 odsłony

Jak Jarosław Gowin ratował Polskę przed kompromitacją.

Wykop Skomentuj8

A dokładniej Polskę i pana przewodniczącego Budkę, jego, przed sromotną porażką w wyborach prezydenckich kandydatki PO. To, że działał wespół w zespół z Borysławem Budką mieliśmy udokumentowane na fotografiach, opublikowanych następnego dnia po zawarciu przymierza przeciw zabójczym kopertom i w publicznie wyrażonej przez pana Borysława wdzięczności v-ce premierowi Gowinowi za ratunek. O tym, że ratował Polskę również z Michałem Kamińskim, w jego gabinecie, dowiedzieliśmy się, gdy Polska była już uratowana.

On tego chyba nie zrobi, ale do kosztów pakietu ratunkowego przed kompromitacją Polski, chcący być drobiazgowym, doliczy pierwszą stronę niemieckiego szmatławca, wydrukowaną w Polsce i podawaną dalej po świecie, z Andrzejem Dudą gmerającym córce w majtkach, jak i te sześć tysięcy protestów wyborczych pisanych na Wiejskiej i żądania opozycji powtórzenia wyborów zakończonych trzy dni wcześniej. To, ale nie tylko,  raczej nie chroniło przed kompromitacją.

Z drugiej strony, zgodnie z powiedzeniem, że na tym świecie za darmo można tylko po pysku dostać, więc i  ratunek udzielony Polsce przez Jarosława Gowina  ma również materialną cenę - Poczta Polska, na której spoczywał obowiązek dostarczenia wyborcom zabójczych kopert, solidnie potraktowała swoją powinność:

- Poczta wykonała swoje zlecenie. Boli mnie to, że 70 mln zostało wydanych nadaremno. Tak rozstrzygnął los, czyli pandemia koronawirusa.  Powiedział skromnie Jarosław Gowin.

Ratując Polskę przed kompromitacją zapomniał o sobie.Wykop Skomentuj8
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka