Active lifestyle
To nie jest kolejny blog fitnessowego kaznodziei. Fajnie jest być sprawnym, zdrowym i czasem gnać ku wolności! Dlatego dzielę się tym, co otrzymałem od innych. Jeśli choć jedna osoba z tego skorzysta, to znaczy, że było warto.
2 obserwujących
14 notek
25k odsłon

Ostatnie komentarze

@murgrabia czorsztyński nie podzielę się osobistym doświadczeniem w kwestii koksu, bo takowego nie posiadam. Natomiast głęboko wierzę, że podejście „nie ćwiczenia a koks” będzie o wiele mniej efektywne niż odwrotne. Pozdrawiam!...
@Ortolan niestety nie każdy organizm jest tak odporny jak Pański, więc proponuję się tym zbytnio nie chwalić, bo może Pan zdemorelizować znajonych i się zapuszczą, próbując powielić ten model. Miłego dnia!
@murgrabia czorsztyński faktycznie niezła ciekawostka. Aktywność fizyczna (w tym także praca) jest tylko jednym z filarów dbania o zdrowie i nie rekompensuje zaniedbania pozostałych. Pozdrawiam!
@Beverley Drogi Panie, takie słowa sporo kosztują. Zachęcam jednak, żeby zacisnąć zęby i nie poprzestawać w dyscyplinowaniu się. Wyrobienie nowego nawyku zwykle zajmuje kilka tygodni, później powinno być lżej. Można też spróbować...