Ultima Thule
Triada wolności: WOLNOŚĆ - NARÓD - TRADYCJA
2 obserwujących
8 notek
7637 odsłon
  1459   4

Grzegorz Braun: "jest mistrzem mowy polskiej ..."

Jest mistrzem mowy polskiej (Ultima Thule)
Jest mistrzem mowy polskiej (Ultima Thule)
Ostatnio Grzegorz Braun nazwał prymitywa Olszańskiego "mistrzem mowy polskiej". Oto historia upadku jednego z głównych filarów KONFEDERACJI...

OLSZAŃSKI

Po aresztowaniu Olszańskiego i Osadowskiego Braun bronił ich prawa do realizowania swoich występów publicznych, a w końcu poręczył za nich finansowo. W tym momencie POWIAŁO GROZĄ. Zacząłem się zastanawiać: CZY LECI Z NAMI PILOT? Obawiałem się, że Air Force KONFEDERACJA leci bez pilota, a wszyscy beztrosko piją szampana i opowiadają, jak to będzie fajnie, gdy już zdobędą władzę ...

Braun na wiecu z Olszańskim

Następnie Olszański i Osadowski wyszli z więzienia (choć procesy chyba ciągle trwają) i zorganizowali jakiś marsz ("Dmowski na Zamek", mniejsza z tym), na którym oficjalnie wystąpili: Grzegorz Braun, prof. Piotrowski, prof. Korab-Karpowicz, w towarzystwie Rybaka, Osadowskiego, Olszańskiego. Wydali oni oświadczenie, które można uznać za pro-rosyjskie. Obwinili Ukrainę i NATO za agresję Rosji.

Warto tutaj zauważyć, że Korab-Karpowicz to bardzo dziwny człowiek: w internecie są nagrania, jak przyjmuje tytuł "prezydenta Polski" z rąk "króla Polski" a całość robi wrażenie groteski zorganizowanej przez pacjentów szpitala dla chorych umysłowo. Fragment tego "wydarzenia" jest dostępny na kanale Radosława Patlewicza. Jeżeli założymy, że GB świadomie współpracuje z Korabem-Karpowiczem, to trzeba teraz zadać pytanie do prof. Piotrowskiego, czy był świadomy koło kogo stoi i czy nadal akceptuje swój udział w tym wydarzeniu.

Mińsk Mazowiecki - Olszański i Braun.

W tamtym czasie miało jeszcze miejsce wspólne wystąpienie GB, Olszańskiego i Osadowskiego w Mińsku Mazowieckim ("Sobota dla wolności"), w czasie której Braun oddał im mikrofon i pozwolił na dowolną autopromocję trwającą około godzinę.

Olszański na Marszu Pamięci Wołynia w Rzeszowie.

Prawdopodobnie na zaproszenie struktur partii Brauna na Marszu Wołyńskim pojawił się i przemawiał Olszański. Od udziału Olszańśkiego w tym wydarzeniu zdecydowanie odcięła się partia KORWiN. Moim zdaniem od tego wydarzenia tak naprawdę odcięli się także narodowcy, Wolnościowcy, a nawet członkowie partii Brauna. To wydarzenie to kolejny krok Brauna w rejsie na dno Rowu Marsjańskiego.

Olszański - MISTRZ MOWY POLSKIEJ.

I to był już FINAŁ naszej podróży na dno: Endstation: Meeresboden. W przemówieniu na wiecu (tym samym, na którym wystąpił prof. Korab-Karpowicz) Braun wypowiedział ZDUMIEWAJĄCE słowa o ORDYNARNYM PRYMITYWIE Olszańskim:

"Wojciech Olszański jest Mistrzem Mowy Polskiej. Jest Mistrzem Mowy Polskiej. Nie wiem, czy wszyscy Państwo doceniacie, w jakim stopniu czerpie ze skarbnicy polszczyzny, z literatury, poezji klasycznej."

Po tych słowach uznałem, że przegrałem. To już nie ma sensu. Za dużo tego. Można się pomylić raz. Można się pomylić 9 razy. Jak się jest bardzo nierozsądnym, to można się pomylić 99 razy. Ale nie można się mylić MILION razy i udawać, że wszystko jest w porządku i że leci z nami pilot !

Piszę tą analizę w celu zebrania w jednym miejscu oddalonych w czasie i przestrzeni wydarzeń, aby okazać całość tego PRZERAŻAJĄCEGO procesu upadku. Gdy patrzymy się na kwiat przez cały dzień, to na poszczególnych kadrach pozornie niewiele się dzieje, ale gdy odtworzymy te kadry z odpowiednią prędkością, wówczas ujrzymy cały proces odwracania się kwiatu w stronę Słońca. Taki właśnie proces obserwujemy na podstawie tego zestawienia: w krótkim czasie obserwujemy bardzo szybki proces upadku głównego lidera KONFEDERACJI. Nie potrzebuję dowodów, żeby wiedzieć, że większość pozostałych liderów KONFEDERACJI nie akceptuje tej sytuacji. Jeżeli tak jest, to ktoś w końcu musi ten proces powstrzymać. Mój artykuł ma stworzyć MASĘ KRYTYCZNĄ opinii publicznej, która wymusi na KONFEDERACJI podjęcie działań naprawczych.

Problem Grzegorza Brauna to jedynie czubek góry lodowej. Oczyszczenia wymaga cała scena polityczna tzw. "antysystemu". Oczyszczenia z wariatów, głupków, zadaniowanych kanalii, chorych na swoje ego itp. Oczyścić musimy środowiska wolnościowe z bardzo szkodliwego KULTU JEDNOSTKI. W tej sprawie pojawią się niebawem dokładne analizy. Na razie proponuję refleksję nad działaniami Grzegorza Brauna.


Lubię to! Skomentuj33 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka