Blog
Na granicy prawdy i dobra
Giulio Cesare Vanini
Giulio Cesare Vanini nie oglądam tv
5 obserwujących 147 notek 67747 odsłon
Giulio Cesare Vanini, 11 sierpnia 2017 r.

Kultura anuscentryczna. Słów kilka o upadku cywilizacji

204 1 1 A A A

image   To, co się dzieje na świecie, można przyrównać do kultu odbytu, a dokładniej gówna. To znaczy, że ścierwo uzyskuje wartość estetyczną i moralną. Już w Oświęcimskim KL powiedziano, że miejsce to jest „anus mundi”. Mimo tak mocnych słów, które wyrażają historyczny fakt cierpienia człowieka, ludzkość bezkrytycznie wraca do motywu odbytu i z niego wywodzi wartości w kulturze. To nie są słowa wulgarne, lecz jest to refleksja nad pewnymi zdarzeniami w sztuce. Chodzi tu o akceptację przez niektórych i też obojętność wielu ludzi wobec faktu, że swego czasu w Luwrze wystawiono rzeźbę nawiązującą do motywu Wenus z Milo, a w rzeczywistości był to produkt wykonany z odchodów ludzkich. Wielki rozgłos uzyskał tenże autor (nazwiska nie wymieniam, aby nie promować zwyrodnienia; sporo jest w internecie).

  Dziwny to świat, bo z historii wiemy o próbach robienia mydła z ludzkiego tłuszczu, a tu po kilkudziesięciu latach pewien artysta wykonał mydło z odessanego tłuszczu z własnego ciała i na pokazie obmywał niektórych chętnych widzów ( zob. artykuł na portalu fakt24.pl, pt. "To artysta?! Sprzedaje mydło z ludzkiego tłuszczu", link: http://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/orestes-de-la-paz-wyprodukowal-20-kostek-mydla-z-ludzkiego-tluszczu/32gg1x2 ).

  O co chodzi w tym? Chyba oto, aby zniewolić człowieka, należy najpierw zniszczyć jego kulturę. Ona oparta jest o fundament myślenia wywodzący się z refleksji nad transcendencją. Współcześni neomarksiści lansują totalny materializm i twierdzą, że tylko byt materialny jest jedyną wartość. Aby promować tę treść, należy zwalczyć i zohydzić wszystko, co tradycyjne, a więc to, co związane jest z ideą Boga i religią.

  Zniszczenia dokonuje się przy pomocy najgorszych środków, np. takich jak lansowanie fekalia jako źródła estetycznych przeżyć.
To szok! Fekalia uzyskały wartość estetyczną i stały się kategorią w sztuce. Fekalia wychodzą z odbytu (anus). Odbyt zaś staje się punktem zainteresowania i praktyk tych, co nie kochają kobiet (wiadomo kto) a oni są też niszczycielami tradycyjnego porządku społecznego, bo taki opiera się na rodzinie w myśl zasady: kobieta i mężczyzna to droga do potomstwa.

  Promuje się zwolenników kultu odbytu (anuscentryzm), aby upokorzyć tradycyjną rodzinę. A niszczy się rodzinę, bo ona opiera się na zasadzie honorowania własności, a owa własność jest największym przeciwnikiem  w zniewalaniu ludzkości, bo  niewolnik nic nie ma! - oto zasada.
   Szataństwo (satanizm inaczej) w tym jest mocne, bo nawet publikuje się artykuły głoszące, że ci, którzy sprzeciwiają się temu zjawisku, czyli kultowi odbytu, sami są z nim związani, chociaż nie wiedzą o tym, ale są – taka oto bzdura szatańska.
To hańba ludzkości, aby piękno kojarzyć z gównem, a przeżycia miłosne z odbytem.

Pamiętajmy, że rura wydechowa służy do wydalania spalin a nie do miłości!


Przeciwieństwem kultury anuscentrycznej jest kult rodziny w oparciu o chrześcijańskie ideały. Niżej pokazany obraz jest tego przykładem!

.

image

*

A tu niżej kilka przykładów obrazów pokazujących tradycyjne wartości jak piękno kobiety i uczucie miłości mężczyzny do kobiety. Spójrzcie na to, to lesze niż fotki z parady równości!

*

image

*

image*

image

*

image*


Opublikowano: 11.08.2017 19:10. Ostatnia aktualizacja: 12.08.2017 07:06.
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Przyjaciel prawdy, wielbiciel piękna i miłośnik dobra. Uważa, że Naród, Ojczyzna, Wiara i Honor oraz ojcowizna, własność i rodzina są wartościami gwarantującymi wolność i szczęście każdego Polaka!

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Popieram ONR!
  • @Jacek Bielski . Za pisanie chamskich komentarzy, czyli zanieczyszczani mojego blogu, zostałeś...
  • Cyt.: "Krzyczenie „precz z komuną” do założyciela Solidarności Walczącej...". Odp.: To...

Tematy w dziale Kultura