8 obserwujących
73 notki
94k odsłony
250 odsłon

Czy podkop o nazwie Potrącenie uratuje Biedronia

Wykop Skomentuj6

    Matki zazwyczaj (a może tylko czasami) kochają swoje dzieci bezgranicznie i bezwarunkowo. Sabina Najmrodzka ośmieszyła całą polska służbę więzienną, gdy jej ukochany synek, król złodziei,  trafił na wiele lat do więzienia. Obmyśliła plan, zadbała o najmniejsze szczegóły i z pomocą jednego człowieka zrobiła podkop, którym wyciągnęła syna na wolność. Jej Zdzisiu był tak pewny, że mama mu pomoże, że zostawił nawet w celi list, w którym podziękował władzom więzienia za gościnę. W filmie, wiele lat po śmierci syna, Sabina Najmrodzka nadal opowiada o synku z wielkim uczuciem, chociaż polski Arsen Lupin był niezłym łotrzykiem.

    Teraz inna matka na pytanie (w wywiadzie z synem dla TVN), czy to prawda, że syn ją uderzył odpowiada, że to było potrącenie. Mamę można zrozumieć, zakochana w synu zrobi wszystko, żeby mu nie zaszkodzić. Akta sprawy (o pobicie) zaginęły, ale nikt nie zaprzecza, że ich nie było. Więcej, skoro zaginęły to znaczy, że były. Czyli mama wiosennego lidera złożyła akt oskarżenia przeciwko synowi. Zresztą sami zainteresowani w oświadczeniu piszą

 ...cała historia jest inspirowana politycznie. Akta w tej sprawie jakiś czas temu zginęły z sądu w niewyjaśnionych okolicznościach, a cała historia wychodzi na światło dzienne na chwilę przed wyborami.

    Kwestią pozostaje co było w tych aktach, ale nie ma wątpliwości, że była sprawa i były akta. I że dotyczyły one przemocy syna wobec mamy.

    Czy mama uratuje Roberta Biedronia podkopem o nazwie Potrącenie? Przy dużej pomocy medialnej i niechęci wielu wyborców do samodzielnego wyciągania wniosków jest to możliwe. Jak będzie okaże się w dniu wyborów, 26 maja w Dzień Matki.


Wykop Skomentuj6
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale