11 obserwujących
751 notek
163k odsłony
173 odsłony

Odpowiedź [ seamanowi]

Wykop Skomentuj18

             https://www.salon24.pl/u/seaman/1035793,tajemniczy-zlowrogi-element-w-platformie-obywatelskiej

       Odpowiedż na post seamana. U siebie może mnie zablokować,

odpowiedź skasować. Jego prawo. Ale ponieważ zależy mi by jego paszkwil na

ludzi  Platformy, opozycji bez echa nie pozostał zamieszczam ją również u siebie.

Oto ona; 

Zgadzam się z tobą seamanie , zgadzam. Jest jeden tajemniczy i dziwny dla każdego pisiora element w ludziach Platformy, Kompletnie nieobecny w pis, w Tobie , w prezesie, Matouszku, Dudzie , Suskim , ale także w z Ziobrze, Gowinie i wielu, wielu innych z waszych. Praktycznie we wszystkich. I oczywista oczywistość z waszego punktu widzenia złowrogi.

To zwykła ludzka przyzwoitość , której, o czym świadczy również ten post nawet przez mikroskop eletronowy próżno szukać. Dlatego tak cię ten element niepokoi. Jesteście dziś , jak przestępcy rabujący mienie dotkniętych niezczęściem powodzian, ofiar tsunami, wybuchu wulkanów, epidemii.

Dlaczego tacy jesteści?

Bo możecie. Bo jak każdy łajdak, przestępca wykorzystujecie okazję by się wzbogacić, umocnić swą władzę, okazać innym pogardę. Bo... możecie . Przypomnij sobie postawę Dudy wobec Trumpa w gabinecie owalnym zachowujacego się jak lokaj wobec silnego , bezwzglednęgo, wobec pana i prezesa rechoczącego w Sejmie nad bezsilnością opozycji,  gdy on gwałci prawo, przyzwoitość , zasady.  Bo może. Tacy jesteście. Bezwzględni wobec słabych i liżący dupy silnych. Zwykli bolszewicy , produkt komuny i Kościoła, ale i własnej człowieczej małości. Dlatego wszsytko co , ludzkie, przyzwoite , godne, z ludzkąt warzą, której wy  już nie macie, której się wyrzekliście, o której zapomnieliście musi  budzić lęk  i niepokoić.

I niepokoi i lęk budzi. Co widać, słychać i czuć!

C.b.d.o.

Wykop Skomentuj18
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale