127 obserwujących
809 notek
854k odsłony
  385   1

Ukrywana wiedza o skutkach "terapii" genowej szczepionkami mRNA

Toksykolog wzywa do zakończenia programu szczepień COVID [Dr. Janci Chunn Lindsay – CDC ACIP public comment – April 23, 2021]

 

Dr Janci Chunn Lindsay, wybitny toksykolog i biolog molekularny, który współpracuje z MD Anderson Cancer Center w Houston, twierdzi, że obecna kampania szczepień na COVID-19 jest „masowym badaniem klinicznym” z wykorzystaniem populacji ogólnej jako uczestników i wzywa do zakończenia programu.

Dr Janci Lindsay, opisana przez dziennikarkę śledczą Jennifer Margulis jako posiadająca „rozległe doświadczenie w analizowaniu molekularnego profilu reakcji farmakologicznych[5], powiedziała Komitetowi Doradczemu ds. Praktyk Immunizacyjnych (ACIP) amerykańskiego Centrum Kontroli i Prewencji Chorób, że zastrzyki terapii genowej firm Pfizer i Moderna budzą wiele zastrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa i nie powinny być podawane dzieciom ani kobietom w wieku rozrodczym.

Jej komentarz można usłyszeć na powyższym filmie. Transkrypt jej trzyminutowego komentarza można znaleźć na stronie Algora.com[6].

Wskazała, że „istnieją wiarygodne powody, aby sądzić, że szczepionki na COVID będą wchodzić w reakcje krzyżowe z syncytyną i białkami reprodukcyjnymi w spermie, komórkach jajowych i łożysku, co doprowadzi do upośledzenia płodności i zaburzeń wyników reprodukcyjnych i ciążowych” oraz że zgłoszono dotychczas wystarczająco dużo przypadków utraty ciąż, aby uzasadnić wstrzymanie szczepionek. Dr Lindsay orientuje się w temacie, bo pracowała nad szczepionką w latach 90-tych, której kariera nieoczekiwanie skończyła się powodując trwałą bezpłodność.

Jennifer Margulis skontaktowała się z dr Lindsay po spotkaniu w ACIP, aby dowiedzieć się, jakie dodatkowe informacje posiada, których nie mogła przedstawić ze względu na trzyminutowe ograniczenie czasowe. W pisemnej odpowiedzi dr Lindsay stwierdziła[7]:

    „Istnieją mocne dowody na ucieczkę immunologiczną i na to, że szczepienie pod presją pandemii za pomocą tych nieszczelnych szczepionek prowadzi do powstawania bardziej śmiercionośnych mutantów, które zarówno zarażają młodszą grupę wiekową, jak i powodują więcej zgonów związanych z COVID w całej populacji, niż miałoby to miejsce bez interwencji. Oznacza to, że istnieją dowody na to, że szczepionki pogarszają sytuację pandemii.”

Second Opinion – Episode 4 – Janci Chunn Lindsay – A Shot In The Dark

W audycji A Shot in the Dark z 24 czerwca 2021 r. również przeprowadzono z dr Lindsay prawie godzinny wywiad na temat jej obaw, który można odsłuchać powyżej[8]. Co ważne, dr Lindsay zwraca uwagę, że instytucje regulacyjne i producenci szczepionek udają zaskoczenie, że szczepionki na COVID powodują zapalenie serca, co jest całkowitym absurdem, ponieważ istnieją „setki badań” łączących białka kolcowe koronawirusów z tym efektem.

Odrzuca ona również twierdzenie, że zapalenie serca dotyka w jakiś sposób tylko młodszych ludzi. Ataki serca u dorosłych są również wyraźną oznaką tego poszczepiennego efektu. Dodatkowo, dowody kliniczne przekazane jej przez pracowników służby zdrowia, którzy leczą pacjentów poszkodowanych przez te zastrzyki, sugerują, że białko kolcowe, które organizm wytwarza w odpowiedzi na nie, mają toksyczny wpływ na szpik kostny.

Białko kolcowe SARS-Cov-2 jest bardzo niebezpieczne, jest cytotoksyczne.

Co niepokojące, podobnie jak wiele innych osób, dr Lindsay twierdzi, że istnieją dowody na to, że amerykański system zgłaszania niepożądanych zdarzeń poszczepiennych (VAERS) usuwa zgłoszenia o skutkach ubocznych, zwłaszcza zgonach, po podaniu szczepionki na COVID. Tak więc VAERS nie dość, że rejestruje tylko od około 1%[9,10] do 10%[11] skutków ubocznych, to wydaje się, że również są z tej bazy ręcznie usuwane raporty.

 

Guzy mózgu rozwinęły się po zaszczepieniu na COVID

 

W powiązanych wiadomościach, w recenzowanym opisie przypadku[12] opublikowanym 15 czerwca 2021 r. omówiono dwa przypadki neurochirurgiczne, w których u pacjentów wystąpił nowy początek objawów neurologicznych wkrótce po przyjęciu terapii genowej na COVID. U tych dwóch pacjentów stwierdzono dwa różne rodzaje guzów mózgu.

Autorzy zwracają uwagę, że chociaż procesy te są uważane za „niezwiązane ze szczepieniem„, ich hipoteza jest taka, że zastrzyki COVID „mogą wywoływać kaskadę zapalną ze zdolnością do ujawnienia złowrogiej patologii leżącej u ich podłoża.”

Mechanizm powstawania i wzrostu nowotworów złośliwych – dr Alexis Carrel

Z tego powodu zdecydowanie zalecają „ostrożną ocenę w przypadku wystąpienia nowych objawów neurologicznych po szczepieniu COVID-19″. Oczywiście, do tego czasu będzie już za późno, więc moim zdaniem ludzie muszą dokładnie rozważyć te zagrożenia, zanim poddadzą się tym zastrzykom.

Pierwszy przypadek dotyczył 58-letniej kobiety, która osiem lat wcześniej miała chirurgicznie usuniętego czerniaka na prawym ramieniu. W ciągu dwóch tygodni od podania drugiej dawki zastrzyku na COVID-19 wystąpiły u niej niewyraźna mowa, opadanie twarzy po lewej stronie oraz osłabienie lewej ręki i nogi. Tomografia komputerowa (CT) głowy ujawniła 3,4-centymetrowy krwotok śródmiąższowy w prawym płacie, powodujący 3-milimetrowe przesunięcie linii środkowej obu płatów.

Lubię to! Skomentuj7 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale