127 obserwujących
810 notek
863k odsłony
  1773   0

Zalew migrantów z Afryki i Azji, czyli Mafia Szmuglująca Ludzi do Polski i bierność rządu

Co ciekawe, w relacjach osób „z branży” nie widać śladów korupcji urzędników. Są za to przypadki zmiany pracy z urzędu na agencję. Dla pieniędzy.

Klienci agencji wcześniej często zaopatrują się w fałszywe dokumenty. W Pakistanie czy Indiach można takie wyrobić za 50 USD. I z nową tożsamością można udać się do Europy. To zwykle młodzi mężczyźni, którzy po zalegalizowaniu pobytu wnioskują o łączenie rodzin. Zwykle skutecznie. O czym marzą przybysze? M.in. o tym, by do Europy przyjechało jak najwięcej „młodych muzułmańskich mężczyzn, posiadło chrześcijańskie kobiety i stworzyło w Europie świat islamu”.

Ilu imigrantów nielegalnie trafiło do Polski? Trudno to oszacować. Wiadomo jednak, że w 2017 roku prawo pobytu w Polsce otrzymało 317 tys. cudzoziemców (141 tys. z Ukrainy), rok wcześniej było to 243 tys. osób. Rok 2018 już jest rekordowy – 350 tys. osób. Imigrancka fala rośnie, a w niej są ludzie z krajów podwyższonego ryzyka, których jest coraz więcej.

„Sieci” stawiają tezę, że na ten proceder polskie państwo jest właściwie ślepe, a podejmowane działania są kroplą w morzu potrzeb. Udaje się sprawdzić zaledwie co piątą fikcyjną firmę, a i tak jej zamknięcie kończy się założeniem nowej. „Dziś zamiast wyrzucać tych, którzy nie mieli prawa znaleźć się w naszym kraju, otwieramy przed nimi bramy coraz szerzej. A towarzyszy temu powszechna radość” - podają „Sieci” wskazując, że Polacy są oswajani z opcją wpuszczania obcokrajowców jako jedynego remedium na brak rąk do pracy.

Tygodnik stawia też tezę, że rozwiązywanie problemu mafii trzeba zacząć od zmiany przepisów, które pozwalają uzyskać w Polsce aż 3-letni pobyt tymczasowy, bo to rozwiązanie napędza nielegalny biznes. Rząd jednak zamierza ten okres wydłużyć – do 5 lat. Jak przypominają „Sieci”, oficjalnie Polska opiera się tzw. przymusowej relokacji, ale szara strefa kwitnie. Taki stan, to powód do niepokoju, bo nie mamy żadnej kontroli nad tym, kto przyjeżdża do Polski z pomocą przestępców. A legalizując ich pobyt, dajemy im swobodę podróżowania po Europie. Nie jest bezpiecznie.

Źródło: tygodnik „Sieci”

MA  https://www.pch24.pl/falszywe-dokumenty--fikcyjna-praca--tak-mafia-sciaga-do-polski-tysiace-imigrantow,61096,i.html#ixzz5J4qVQB2J

image

Ilustracja. Armia Morawieckiego, za pomocą której będzie budował gierkowski dobrobyt?

=======================================


MÓJ TEKST SPRZED 15 MIESIĘCY, KTÓRY OKAZAŁ SIĘ PROROCZY. TO, CO WTEDY SUGEROWAŁEM OBECNIE POTWIERDZIŁO DZIENNIKARSKIE ŚLEDZTWO, ALE JEST TO DOPIERO POCZĄTEK DROGI, A W ZASADZIE MOŻNA POWIEDZIEĆ, ŻE RZĄD ANI MYSLI NA NIĄ WEJŚĆ. DLACZEGO? LENISTWO, CZY...PAJĘCZYNA?

Tadżycy i in. muzułmanie w centrach polskich miast czyli "co jest grane?"


Od połowy 2016 r. z kilku dużych miast w Polsce nadchodzą niepokojące wiadomości. W centrach miast, okolicach galerii handlowych i marketach widywane są kilkunastoosobowe grupy imigrantów muzułmańskich. Jest to zjawisko nie wyjaśnialne statystycznie. Przecież rząd mówi, że nie przyjmujemy. Sami się przyjmują? Osoby, które w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu, Szczecinie widzą te grupy, mówią, iż w poprzednich latach nie było tego zjawiska. Osoby z którymi rozmawiałem telefonicznie były lekko wstrząśnięte tymi spotkaniami w marketach… Rozmowy z kasjerkami w marketach potwierdzają, iż 2016/2017 r. to okres codziennych wizyt tych grup! Kasjerki są zestresowane tą częstotliwością wizyt innych cywilizacji i ich grupowym wymiarem. Sugeruję porozmawiać z zaprzyjaźnionymi kasjerkami z dużych marketów. Mogą być państwo zaskoczeni tym, co usłyszą od nich. Bo jakoś tak usnęliśmy na odcinku „nielegalni imigranci”. Uśpieni przez obietnice rządowe. Czyżby ktoś robił dywersję? Każdy z nas zna jakąś z kasjerek marketu, albo osobę je znającą. To nic nie kosztuje. Spróbujcie się popytać a... usłyszycie dziwne wieści.

Osoby te nie wyglądają jak legendarni syryjscy inżynierowie. Pochodzą wyraźnie z innych kręgów kulturowych ;). Kobiety mają islamskie nakrycia głowy. Chodzą po marketach całymi rodzinami z przysłowiową „otwartą gębą” i zdziwionymi oczami, jakby pierwszy raz duże sklepy widzieli, ogarniając miejscowych niezbyt przychylnymi spojrzeniami. Nie jest to jeszcze sytuacja jak w niemieckich marketach, gdzie dzieci rozbiegają się po sklepach zdejmując co chcą z półek a dorośli przejeżdżając załadowanym wózkiem koło kasy nie myślą płacić a upomnienie się o zapłatę kończy się awanturą. To jeszcze nie niemieckie zakupy imigrantów, ale jakaś dziwna atmosfera wisi w powietrzu... Ktoś nam robi prezent. Czy dojdziemy do tego  k t o ?

               image                   


INWAZJA TADŻYCKICH MUZUŁMANÓW NA POLSKĘ? CO ZA PECH… 

[Польшу накрыла волна беженцев из Таджикистана

Как же Польше не повезло....

не впускайте ни одного.они работать не хотят и не умеют,а обучить их практически невозможно-у них мозгов нет -- komentarze z ros. internetu - Polskę zalała fala migrantów z Tadżykistanu. Ależ Polska ma pecha... Nie wpuszczajcie ani jednego z nich! Pracowaćnie chcą i nie umieją, Nauczyć ich pracy jest praktycznie niemożliwe - u nich nie ma mózgu...]

Lubię to! Skomentuj5 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale