31 obserwujących
638 notek
265k odsłon
2763 odsłony

"Pandemiczny" kwartet cz.1-4

Wykop Skomentuj1

Jako wolny lekarz mówię, że gdy mówi się o szczepionce na Covid-19 to opowiada się bzdury. Gdy się mówi o tysiącu zmarłych dziennie opowiada się bzdury. To samo, jeśli się nie przyznaje, że klimat całkowicie eliminuje wirusa. Przyjdźcie ze mną do laboratorium. Aby sprawdzić, że wirus umiera w cieple robi się bardzo prostą rzecz, która polega na podwyższeniu temperatury. Wiecie ile kosztuje taka operacja? 7 euro i 80 centów. A my to zrobiliśmy na początku marca. Powinno się było powiedzieć całemu krajowi, że w maju ten wirus umiera.

Za: strona Radio Radio. Jest to niezależne radio włoskie, które przedstawia spojrzenie na „pandemię” zupełnie inne od oficjalnego. Na ich antenie wypowiadają się różni eksperci, np. wirusolog Giulio Tarro. Często też zamieszczają na swoim kanale Youtube wypowiedzi posła Sgarbiego, który w parlamencie obnaża kłamstwa i manipulacje rządowe ws. COVID-19 i reakcji rządowej na kryzys sanitarny.

Na stronie BYOBLU, również świetnej stacji, również można wysłuchać wywiadu z doktorem Bacco: „Burioni wyśmiał nas za nasze badania, a teraz dane mówią jasno”. Burioni to jeden z głównych ekspertów oficjalnej włoskiej narracji siejącej panikę, jak u nas w Polsce np. prof. Gut, prof. Flisiak czy dr Grzesiowski (wszyscy uspokajali w marcu, ale potem im się zmieniło). To prawdopodobnie Burioniego ma na myśli dr Bacco, gdy mówi o konsultancie rządowego „task force”.

Na stronie L’Antidiplomatico można przeczytać wywiad z doktorem Bacco. Na tej stronie już w lutym, a potem i w marcu, pojawiły się wywiady z włoskim epidemiologiem pracującym w Afryce, Leopoldo Salmaso, który od początku „pandemii” obnażał manipulacje i sztucznie wywoływaną histerię. "

[źródło: https://covid1984pl.wordpress.com/2020/05/13/bacco/#more-981]===========================

cz.II

E.Wolff: C-19 „to historyczna okazja, by zrozumieć, co się właściwie dzieje za kulisami"

"Ernst Wolff jest niezależnym dziennikarzem i autorem, specjalizującym się w światowym systemie finansowym. W swych artykułach i książkach, jak Rabując świat. Historia i polityka MFW (2014 r.) oraz Nadchodzi finansowe tsunami (2017 r.), ostrzega przed szkodliwością panującego od dekad systemu finansowego.

20 marca udzielił wywiadu niezależnej telewizji niemieckiej eingeSCHENKt.tv „Korona i krach Systemu”. Poniżej cały wywiad (po niemiecku) z angielskimi napisami:


Następnie główne myśli z wywiadu, parafrazy niektórych myśli oraz cytaty. Pomimo upływu miesiąca główny przekaz i niektóre poszczególne myśli zachowują swoją ważność w obecnej sytuacji.

E. Wolff twierdzi, że obecnie jest to prawdopodobnie ostatnia fala tsunami, o którym pisał w Nadchodzi finansowe tsunami. Dwie wcześniejsze większe fale to: 1998 r., kiedy to system finansowy był na skraju upadku, a druga to krach z 2007/2008 r., gdy banki centralne uratowały system [por. https://rzadwygnanyrp.wordpress.com/2020/08/26/korzenie-i-cele-pandemii-klimat-migrant-i-wirus-3-zadla-hegemona-cz-1/].

Jesteśmy świadkami całkowitego upadku systemu finansowego, który istnieje od 70 lat. Kryzys już był tuż tuż. Szukając winowajcy, bankierzy go znaleźli w postaci wirusa.

[Phil Konieczny przygotował ciekawy filmik po polsku, materiał wart obejrzenia z różnych powodów. Na początku 3 minuty przytacza fakty świadczące o tym, o czym mówi Ernst Wolff, że mianowicie kryzys i tak miał być w tym czasie. W 14 minucie kolejne przykłady potwierdzające tezę, że możni tego świata wiedzieli o zbliżającym się kryzysie (np. Warren Buffet, Bill Ackman).]

Nie jestem lekarzem, ale potrafię czytać i pisać i widzę, że to, co się nam mówi nie zgadza się. Sam się nieco przestraszyłem pierwszymi informacjami z Chin, potem z Włoch. Ale trzeba zrobić krok wstecz, zastanowić się, jakie jest źródło informacji. Wszystko pochodzi od WHO. Kto za nią stoi? Dziś już w 85% lub więcej WHO jest finansowane przez prywatne fundacje i Big Pharmę.

[Tu podstawowe fakty o WHO (tłumaczenie polskie), które zebrał E. Wolff. Tekst z 23 marca, czyli niedługo, po tym wywiadzie. Każdy, kto chce zrozumieć obecną sytuację i nie dać się nabrać na machinacje Trumpa ws. WHO, każdy, kogo obchodzi przyszłość powinien się z tymi faktami zapoznać.]

Następnie trzeba sobie przypomnieć, co działo się przy poprzednich pandemiach, np. ptasiej grypy w 2005 r., gdy to dyrektor WHO przewidywał 7 milionów zgonów, ostatecznie zmarło 150 osób na świecie, nikt w Niemczech. W 2007 roku szef WHO poszedł pracować do giganta farmaceutycznego Novartis.

Nadchodzi hiperinflacja i rządy będą musiały „zrzucać pieniądze ze śmigłowca” (tzw. helicopter money).

Nie tylko mamy do czynienia z krachem systemu finansowego, ale też z przetasowaniem światowego porządku strategicznego.

Ważne wydarzenie, o którym prawie nikt nie mówi: konferencja OPEC w Wiedniu w marcu 2020 r., kiedy to spotkali się światowi wydobywcy ropy. Arabia Saudyjska i Rosja nie mogły się zgodzić co do redukcji produkcji ropy, żeby utrzymać ceny na w miarę normalnym poziomie.

Wykop Skomentuj1
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale