5 obserwujących
171 notek
84k odsłony
  115   0

MUMINKI 21,18,13.


Najgorsza grupa dzieci które się "podtrzymuje" to organizmy niezdolne do życia które nie rokują rozwoju oraz nie przejawiają szansy na samodzielność. Dzieci z Trisomią 21 mają największe szanse rozwojowe.

Trisomia 18 -95% płodów dotkniętych tą wadą ulega poronieniu. 

Trisomia 13 - dzieci cechuje wysoka śmiertelność po urodzeniu. 


Czytaj - dzieci dotknięte trisomią 21 - przeżywają mają szansę posiadania potomstwa kobiety na poziomie 50 % mężczyźni znikomą. Posiadanie potomstwa przez osoby z trisomią 21 powiązane jest z ryzykiem pozbawienia praw rodzicielskich oraz wystąpienia trisomii u potomstwa. Zanik trisomii w procesie rozmnażania się jest "mało prawdopodobny".


Niestety pozostałe formy ograniczenia rozwoju związane z deformacją mogą prowadzić do urodzenia się dziecka niezdolnego do samodzielnego życia, niezdolnego do rozwoju intelektualnego oraz samodzielnego funkcjonowania po ustaniu władzy rodzicielskiej. 

Wracając do podstaw. Prawo polskie nie przewiduje sytuacji w której na podstawie zaświadczenia od lekarza w sprawie "opieki" bo będzie to niejednokrotnie opieka dożywotnia o ustanowieniu opiekuna lub opiekunów osoby małoletniej oraz osoby powyżej 18 roku życia stanowić będzie zawsze sąd. 

Organ ten rozwiązałby problem zobowiązania solidarnego rodziców w zakresie obowiązku sprawowania opieki gdyż ma nocy wniosku kierowanego do sądu rodzice z obowiązku tego byliby "zwolnieni". 


W przypadku wady płodu nie powinno dochodzić także do porodu naturalnego a matka nie powinna być zmuszana do karmienia dziecka. Terminacja naturalna dziecka z cechami pozbawienia zdolności uniknięcia infekcji wewnątrzustrojowych nie powinna być karana. Dziecko z odsłoniętą czaszką, cechami głębokiej dysfunkcji życia powinno móc być bezboleśnie pozbawione funkcji życiowych. Jedyna droga pozbawienia takiego dziecka tych funkcji to zwiotczenie mięśni skutkujące wyłączeniem funkcji oddechowych i funkcji akcji serca. 

Zaraz ktoś się rzuci w sprawie eutanazji. Tak możemy stosować "eutanazję uporczywą" i obserwować coś co kiedyś po śmierci stawało się "preparatem" jak powoli ginie w podtrzymanym cierpieniem procesie uporczywego stosowania humanizmu wobec każdego. Formalina rules ( zasada przekazania ciała uczelni pozwalają na preparację zwłok płodów - dawniej było to częstsze ).  


I tak zdarza się że trisomia 21 powoduje konieczność dożywotniej opieki. Część osób dzięki edukacji i uzyskaniu pracy staje się samodzielna. Niestety osoby z niższym ilorazem będą pod systemową opieką służby zdrowia i instytucji pomocy społecznej dożywotnio. 


Osoby z trisomią 18 i 13 będą pod opieką systemową. Problem jest jeden - spychologia stosowana w zakresie kosztu opieki. Koszt opieki nad dziećmi zrzuca się na rodziców i są oni zobowiązani do opieki na mocy prawa. 


Nie mogą poprosić w dowolnym momencie o zniesienie z nich tego obowiązku. Aby znieść z nich obowiązki opiekuńcze muszą sami wykazywać niezdolność do sprawowania opieki. A to zdarza się rzadko. I tak urodziłaś kobieto"worek kartofli" ( przenośnia odnosząca się do masy osoby niezdolnej do poruszania się w wieku dorosłym - od 50 kg w górę ) wykazujący podstawowe odruchy życiowe którego rozwój stanął i nie chce ni w ząb ruszyć do wieku lat 18 - masz być mu matką. 


Art. 61( 9 ). Matka dziecka

Matką dziecka jest kobieta, która je urodziła.

Nie urodzisz - nie ma problemu, nie ma rozmowy. Nie ma istoty. Jest dylemat nadmierności interwencji i uśmiercania dzieci "zdrowych" w procedurze poświadczania nieprawdy lub w podziemiu aborcyjnym. Im mniej aborcji tym mniej lekarzy im mniej lekarzy tym trudniej dokonać czynu. Im trudniej dokonać czynu tym więcej MUMINKÓW się urodzi. 


Wszystkich z trisomią 21,18 i 13 za termin MUMINKI przepraszam ale zawdzięczacie to Kai Głodek. 

Cytat. KANON. 

- Wojtek, wiesz co? Już nie można zabijać małych mumuników.

- Co, mama? 

- Wszystkie muminki są już bezpieczne, wiesz? 

- O, super! Dzięki, mama!Lubię to! Skomentuj1 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale