2 obserwujących
125 notek
23k odsłony
  42   0

Spotkanie Elewarru z rolnikami w Malborku, Pieniężnie i Bartoszycach

image27 czerwca 2022 roku w Magazynie Malbork Elewarr Sp. z o.o. odbyło się „Spotkanie z rolnikami”. Spółka zaprasza na kolejne w Pieniężnie ul. Cmentarna 3 (29 czerwca 2022, godz. 15:00-19:00) i Bartoszycach ul. Zbożowa 8 (1 lipca 2022 roku, godz. 15:00-19:00)!

Podczas spotkania w Malborku rolnicy, współpracujący z elewatorem mogli usłyszeć o najbliższych planach skupowych Oddziału, a także poznać ofertę Elewarr Sp. z o.o. Nie zabrakło wielu atrakcji, w tym stoisk Partnerów Wydarzenia. Na „Spotkaniu z Rolnikami” w Malborku przybył m.in. Mariusz Łuczyk – Wicewojewoda Pomorski, dyrektorzy KOWR, KRUS, imageARiMR, Prezes OHZ Gajewo, lokalne władze samorządowe, poseł na Sejm RP Tadeusz Cymański i prezes Elewarr - Daniel Alain Korona, który odznaczył zasłużonych dla Elewarr pracowników z Magazynu Malbork – medalami 30-lecia Spółki.

Nasze Magazyny będą otwarte od wczesnych godzin porannych do późnej nocy, po to aby uniknąć zatorów na bramie. Tak jak w roku poprzednim tak i teraz będziemy odbierać zboża i rzepak bezpośrednio z gospodarstwa. Nasza polityka cenowa będzie lepsza od naszej konkurencji, dzięki temu mamy nadzieję, że w całym Oddziale Malbork skupimy grubo ponad 80 tys. ton asortymentu. W Malborku nastawiamy się na pszenicę, rzepak, a jesienią na kukurydzę – mówił Hubert Grzegorczyk, Dyrektor Oddziału Malbork Elewarr Sp. z o.o.

„Spotkania z rolnikami” zostały objęte Honorowym Patronatem przez Andrzeja Śliwkę – Wiceministra Aktywów Państwowych.


opr. na podstawie elewarr.pl

Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale