Blog
Widziane z oddali
Augustmocny
Augustmocny Myślący krytycznie
30 obserwujących 419 notek 712187 odsłon
Augustmocny, 26 maja 2017 r.

Media w służbie islamu

718 28 0 A A A

Piszę oczywiście o mainstreamowych, sprzedajnych mendiach. Tak, mendiach. Wciskających nam aktualnie obowiązującą narrację wydarzeń. W głowie się nie mieści jak wszystkie co do jednej agencje prasowe, media mainstreamowe jedne tematy eksponują, inne umniejszają, inne zamilczają na smierć. Już samo ustalanie, które tematy warto poruszać, które eksponować, a które ukrywać - dostarczają więcej informacji o reżyserach tych pokazówek dla leniwych pelikanów, niż trzymający w garści mendia - chcieliby ujawnić.

Po krwawym zamachu, głównie na dzieci po koncercie w Machester, mendia prześcigały sie w narracji o "incydencie" w Manchester. Naprawdę , taką wspólną narrację przyjęły sobie wszystkie media z tej samej lewacko-liberalnej stajni. Zamordowanie z zimną krwią rozradowanych dzieciaków po koncercie ich ulubionej piosenkarki - nazywają incydentem. Co za wstyd! Co za barbarzyństwo!

Tymczasem już nastepnego dnia piszą o tragedii. Tak, znają takie słowo. Ale to słowo nie odnosi się w żadnym wypadku do "incydentu" w Manchester. Termin tragedia odnosi się , u tych pozbawionych człowieczenstwa istot, do zatonięcia jednego z setek pontonów u wybrzeży Libii, z 38 nielegalnymi imigrantami, zdążającymi do niemiecko-szwedzkiej socjalnej mekki. Gdy są rozrywane na strzępy białe dzieciaki przez synalka takich właśnie imigrantów, to jest to incydent. Gdy toną ciemnoskórzy nachodźcy, jadący po darmochę do Europy, to jest to dla politruków mainstreamu - tragedia. Tragedią, to jest obrzydliwa dwoistość standardów etycznych tych pomylonych z etyką pawianów w garsonkach i garniturach. Przesadziłem. przepraszam wszystkie pawiany za porównanie do tych zjechanych stworów z innych wymiarów.

Nie uświadczycie dziś w agencjach wiadomości z Egiptu. Jeszcze nie imigranci, islamscy bandyci działający w tym kraju, rozstrzelali dziś autobus z koptami. Głównie kobiety, dzieci, trochę mężczyzn. Na twitterze piszą o 38 zabitych i kilkunastu ciężko rannych. O tym nie dowiecie się z Onetu, TVN, Interii. Nie. Żadne agencje nie odnotowały tego "incydentu".  Od nich dowiecie się np, że zamach w Manchester nie był tak naprawdę zamachem islamskich radykałów na niewiernych, a był to atak mężczyzny na dziewczęta. Bo mężczyźni nie lubia dziewcząt, więć niektórzy je zabijają. Krew się w człowieku może zagotować, czytając takie interpretacje rzeczywistości różnych lewackich stworów. Coś jak czytanie usprawiedliwień islamskich bysiów atakujących kobiety w Kolonii. Coś obrzydliwego. Jak kobieta może w ogóle usprawiedliwiać gwałcicieli i molestujących kobiety?! Jak może cos takiego przyjść do łba oszałej z nienawisci do mężczyzn feministce Środzie czy pisareczce ze stajni lisa, niejakiej Kim? 

image

Kobieta chroniąca gwałcicieli, ich usprawiedliwiająca, przenosząca zachowania dzikusów na cały męski rodzaj to coś tak odrażającego, tak etycznie zjechanego do poziomu moralnego szamba, że trudno patrzeć na gęby tych ""feministek", nie doznając torsjii.

Nie przeczytacie w mainstreamie o ofensywie Państwa Islamskiego na Filipinach. Nie. To nie jest temat. Dziesiątki zamordowanych chrześcijan, dobitych po straszliwych torturach. Cisza. To nikogo nie interesuje. W Polsce także. Nie wiem skąd i z czego wynika taka spolegliwość mainstreamu wobec ogromnych zbrodni islamskich radykałów. Radykałów zataczających coraz większe kręgi popularności w islamskich enklawach w Europie. Kto i po co wycisza, wytłumia temat islamskiej ofensywy na naszą łacińską cywilizację? 

image

W Polsce mendia nakręcają temat jakiegos festiwalu piosenki. Temat jakiegoś ćpuna padłego na komendzie. Z jednej strony, cieszy, że Polska to taki zascianek sielski, że nie ma powaznych problemów. Że tematy dnia to nie tonący imigranci, mordowani dziesiątkami chrześcijanie czy rozrywane na strzępy dzieciaki. Niemniej temat Polki zmarłej w co najmniej dziwnych okolicznościach w Egipcie, zniknął z wszystkich mediów jednocześnie. Temat skrywający niesamowite bandyckie powiązania wrocławskiego światka przestępczego z politykami, z dziennikarzami, z arabsko-islamską mniejszością w tym miescie. Temat wymagajacy pilnego rozwikłania, po prostu znika. Trafił tam, gdzie od razu go wrzucił jeden z proroków mniejszych POlszewii na tutejszym Salonie. Oni dostali od razu zadanie do wygaszenia tego jakże niewygodnego dla establisz-mętów tematu....

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

krytyczny wobec odmóżdżającej propagandy. Skądkolwiek by ona nie pochodziła Flag Counter

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Nie powiem wszystkiego, nie powiem co naprawde mysle o pewnych sprawach." i tego się trzymaj....
  • Po pierwsze polityk to nie celebryta z „Tańca z gwiazdami”, POważnie? POwiedz to Pomasce...
  • ale zauważyliscie gniewne reakcje tych euro-pejców na słowa Tarczyńskiego? Im sie w głowie...

Tematy w dziale Polityka