Blog
Widziane z oddali
Augustmocny
Augustmocny Myślący krytycznie
30 obserwujących 419 notek 712187 odsłon
Augustmocny, 10 czerwca 2017 r.

Biełyje Rozy na Krakowskim Przedmieściu

2287 83 1 A A A

Nawet zabawne to było. Widzieć tę wyjącą, odrażająca swołocz z bliska. Niestety, ale policji było wiecej niż tych Biełyje Rozy, więc do żadnej konfrontacji dojść nie mogło. Poza tym, szanujmy się. Te stwory są tak odrażające, że człowiek mimowolnie się wzdryga przed dotknięciem takiego syfu. Ja sobie stanąłem na stanowisku tuż za nimi, na wysokości restauracji "Warszawa". Na fotkach widac wyraźnie, że wnukowie przywiezionych na ruskich tankach, protestują w ordynarny sposób przeciw tym, których ubić na rozkaz Stalina nie zdążyli.


image

Ludzie mieli trochę radochy, nawet personel pobliskich restauracji. Wielu turystów w ten sobotni wieczór miało niespodziewaną atrakcję. W sumie chyba wszyscy dobrze się bawili. Z wyjątkiem policjantów...

image

Żal było patrzeć na policjantów, którzy musieli nosić te , że pojadę klasykiem - kaszaloty. Ciężkie to i się szarpie jeszcze. Łatwiej byłoby im kulać takie , ale chyba regulamin nie pozwala. Lepiej obrońcom praw tzw człowieka, nie dawać argumentów do ręki. Niemniej stwierdziłem naocznie, że praca policjanta to dziś ciężki kawałek chleba.

image

Oj , gdy sobie przypomnę te zadymy z czasów stanu wojennego, to śmiech pusty ogarnia. Wtedy nikt nas nie nosił na rękach. ZOMO gdy dopadło kogoś , kto uciekając przed nimi się przewrócił, waliło w takiego jak w bęben, aż przestawał się ruszać. A tu pieprzonych hrabiów na rękach noszą. I jeszcze mamrocza coś, "wstyd PIS!". Odparłem łachowi, że wstyd to dać się złapać przez policję. Ale zapomniałem, że różnią nas strony z jakich stalismy w 1982 roku. No to jak się znowu wydarł, że "PISowi wstyd", to odparłem dziwolągowi, że to on wyglada jak bezmózgi kawał wleczonego mięcha i jemu powinno być wstyd.

image

Generalnie, żenada. Jakaś czarna parasolka, z napisem, że "urodzimy wam lewaków". Popatrzyły dziwnie, gdy im odpowiedziałem, że do zapłodnienia jeszcze trzeba by mężczyzny i erekcji, a przy ich urodzie te dwie opcje są awykonalne. W ogóle te biełyje rozy na mnie sprawiały wrażenie jak reszta tych antypolskich jaczejek sorosa, jak na ciężko przestraszonych debili, nakręconych przez sponsora. Pewnie dla nich to ciężki kawałek chleba. W ten tłumek kilkudziesięciu nakręconych osób, wszedł facet z flagą biało-czerwoną i godłem Polski Walczącej. Akurat nie uchwyciłem.  Już miałem nadzieję, że wreszcie będzie draka, bo te antypolskie bydło nie zdzierży takiej prowokacji i trzeba będzie zakasać rekawy, nic z tych rzeczy. Grzecznie się rozstąpili przed gościem , jakby go nie widzieli. Nie starczyło odwagi. A może widzieli, że 20 metrów za nim idzie kilku solidnych chłopa w koszulkach z polskim orłem? 

image

Odniosłem wrażenie, że i tak więcej było gapiów i turystów niż płatnych pachołków. Choć ilość manifestantów z kościoła przez Krakowskie też z nóg nie zbijała. Część starszych osób wyglądąła na przestraszone. Nie wiem, dalibóg dlaczego. Byli swietnie chronieni przez policjantów, było wielu ludzi którzy z czystej satyssfakcji chcieliby dać w ryj najmitom od Filantropa. Poza tym to była mała , kilkudziesięcioosobowa grupka płatnych świrów. Oni dostają kasę za ryczenie, a nie za narażanie zdrowia czy życia. Gdyby coś poszło nie tak, gdyby przegięli z czymś, tych paru chłopaków-Polaków, rozniosłoby to towarzycho na strzępy. To euro-najduchy powinni się bać. Nie Polacy. I się bali. Tak trzymać. To folksdojcz ma się bać AK, a nie odwrotnie...

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

krytyczny wobec odmóżdżającej propagandy. Skądkolwiek by ona nie pochodziła Flag Counter

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Nie powiem wszystkiego, nie powiem co naprawde mysle o pewnych sprawach." i tego się trzymaj....
  • Po pierwsze polityk to nie celebryta z „Tańca z gwiazdami”, POważnie? POwiedz to Pomasce...
  • ale zauważyliscie gniewne reakcje tych euro-pejców na słowa Tarczyńskiego? Im sie w głowie...

Tematy w dziale Społeczeństwo