Blog
Widziane z oddali
Augustmocny
Augustmocny Myślący krytycznie
31 obserwujących 425 notek 720602 odsłony
Augustmocny, 4 lipca 2017 r.

Pobili muzułmanów w Warszawie!

1874 34 0 A A A

Tak, dziś. I cisza! Co się dzieje? W meczecie na Wiertniczej! Za daleko od stacji TVN? Żadnej relacji? 6 policyjnych radiowozów, kilku aresztowanych i żadnej informacji! Coś nieprawdopodobnego! Dopiero co cała "światła" część Polski nie posiadała się z oburzenia za  rzekomo oplutą muzułmankę w Lublinie 2 lata temu. Ileż to było stękania i szczucia na Polaków. Zanim sie okazało że to fejk dla dyszących nienawiścią do Polaków, a kochających beżowych gwałcicieli, zwanych z angielska rape-fugees.  Celowe unikanie wspominania o tym dzisiejszym  incydencie z Wiertniczej, jest jednak podyktowane niewygodnymi dla wielu, względami.

"W warszawskim meczecie pobili się członkowie dwóch muzułmańskich frakcji. Wszystko zaczęło się, kiedy członkowie Muzułmańskiego Związku Religijnego RP postanowili przejąć budynek. W efekcie doszło do brutalnej i krwawej bijatyki. "

MZR to frakcja islamska mufti Miskiewicza. Niech was nie zwiedzie jego polsko brzmiące nazwisko. To islamista często odwiedzający Arabię Saudyjską. Przywozi stamtąd nie tylko prezenty i kasę, ale i wahabicką ideologię. Nie mogę pojąć jak w obecnej Polsce ten gościu chodzi wolny, robi burdy i próbuje przejmowac meczety od umiarkowanych muzułmanów. Nie wiem czy Błaszczaka tylko islamiści zza Odry interesują, a polscy i czeczeńscy już nie? Nie dziwi brak relacji TVN czy GW, bo to ich ideologicczni sprzymierzeńcy, zaprawieni w wyciszaniu i zamilczaniu niewygodnych dla swych ulubieńców faktów. Ale TVP? Prawicowe portale? Nie słyszały? Nie wiedzą? Udają głupich czy sa niezorientowani i zobojętniali na islamizację Polski?

A o tym też nie słyszeli? Co się do cholery w tym państwie, podobno przejętym przez Polaków dzieje??? Islamiści rozpoczynają indoktrynację już w polskich przedszkolach! Dlaczego dyrektor tego przedszkola jeszcze nie szuka pracy sprzątaczki w pośredniaku? Dlaczego przedszkolanki tego przedszkola nie grabią liści w parku? Co się do cholery z Polską dzieje???

https://twitter.com/OnlineMagazin/status/881478880363778049


A tu w Poznaniu, pan pokojowy i tolerancyjny , jak każdy islamista, opowiada przez nikogo nie niepokojony, co czeka Polaków, gdy oni przejmą władzę w Polsce:

"Yossuf Chalid podczas wykładu w Muzułmańskim Centrum Kulturalno-Oświatowym w Poznaniu przedstawił wizję dla chrześcijan w świecie rządzonym w przyszłości przez muzułmanów. Islamski duchowny powiedział, że jeśli islam zwycięży, to wszyscy chrześcijanie (także ci w Polsce) będą płacić tzw. specjalną opłatę tzw. dżizję, żeby żyć."

Przedwczoraj pisałem z radością o opinii brytyjskiego MSZ , który ulokował Polskę na najwyższym miejscu na świecie, jeśli chodzi o bezpieczeństwo. Tak bezpiecznie jest tylko dlatego, że nie mamy tego co stanowi smiertelne zagrożenie w Europie i na świecie. Islamu w większych ilościach. Obserwując reakcję naszych służb bezpieczeństwa na ten ciąg islamizowania Polski, muszę temu islamskiemu duchownemu przyznać rację. Przy takich władzach, przy takiej obojętności, przy takim braku reakcji na zagrożenie - Polska podda się islamowi bez jednego sprzeciwu. Gdyby jakiś chrześcijanin pojechał do dowolnego państwa islamskiego i próbował indoktrynowac dzieci w przedszkolu czy groził mieszkańcom, że jak będa chcieli żyć, to będą musieli płacić haracz, to nie zdążyli by dokończyc zdania charcząc w kałuży krwi. A nasi władcy? Udają zę nie widzą, że nie wiedzą. Oj tam oj tam. Jasne. Nic się nie stało. Oj tam. Pogadali se i pojechali. Jasne. Hitler zaczynał od barów piwnych....

Opublikowano: 04.07.2017 22:41. Ostatnia aktualizacja: 04.07.2017 23:01.
Autor: Augustmocny
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

krytyczny wobec odmóżdżającej propagandy. Skądkolwiek by ona nie pochodziła Flag Counter

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Może poleciał z rozpędu, gdy niszczarka wpadła z nożycami. Nie chce mi się. Nie nadaję...
  • A im większa zaciekłość płatnych trolli (po 2-3 zł za komentarz) tym lepiej, bo znaczy że...
  • dzięki za krzepiące słowa, ale pisanie sobie a muzom to nie dla mnie. Są inne miejsca, gdzie...

Tematy w dziale Polityka