Widziane z oddali
Kłamstwo i obłuda to broń ludzi niegodziwych...
28 obserwujących
425 notek
731k odsłon
1448 odsłon

Hamburg czyli chamy i burki

Wykop Skomentuj53

Cywilizacyjna różnica między Warszawą a Hamburgiem nie może być już ostrzejsza. Niedawno pisałem przytaczając opinię brytyjskiego MSZ o Polsce jako o najbezpieczniejszym kraju swiata, 2 dni temu przekonali się o tym Amerykanie, a dziś na oczach całego świata płonie Hamburg. Widać jak na dłoni nie tylko Europę dwóch prędkosci, ale i naszą cywilizacyjna wyższość nad zdziczałym i zniewieściałym zachodem Europy.

Obrazki , które widzicie w relacjach z Hamburga, w Polsce, ale także w Czechach, Słowacji, na Węgrzech czy innej Rumuni są zwyczajnie nie do pomyślenia. I wacale nie dlatego, że nie byłoby u nas chętnych. Mamy przecież KOD i żakowskiego (umyślnie z małej) nawołującego do polskiego "chamasu" czy wczoraj hołdysa nawołującego do akcji typu cham-burk w Polsce.

Polskie społeczeństwo, w przeciwieństwie do sflaczałego i otumanionego społeczeństwa Niemiec, nie dałoby takim akcjom swego przyzwolenia. U nas nie tylko policja wyjaśniłaby szybko i brutalnie dzikusom na czym polegają pokojowe protesty, ale i tysiące młodych ludzi Polaków, pomogłby w tej uświadamiającej akcji. A gdy trzeba to i armia oczyściłaby przedpola. Jestem o tym święcie przekonany.

Społeczeństwa "światłej, nowoczesnej i postępowej" Europy są kompletnie wyjałowione z jakiegokolwiek własnego zdania. W atmosferze terroru politycznej poprawności, ci ludzie mogą tylko cichutko łkać, załamywać rączki i rysować sobie na chodniku. I nie co tam chcą, tylko to co im władze i mendia, nakażą.

Ten kaganiec założony własnym społeczeństwom, jest przyczyną braku sprzeciwu wobec tej dzikiej tłuszczy z najgorszych koszmarów, palącej dziś Hamburg. Ale przecież to nie pierwszyzna tego typu zachowań nazistowskiej lewicy. Ta dzicz post-nazistowska ma pozwolenie na demolkę, na agresję, na nienawiść. Nie tylko dlatego, że są to najczęściej dzieci establiszmętów, ale głównie dlatego, że wmówiono społeczeństwom i tym zdziczałym dzieciakom, że maja moralną słuszność swych dzikich protestów. To są skutki bezstresowego wychowania, kultury braku jakichkolwiek zahamowań i braku jakichkolwiek wartości poza chęcią niszczenia znienawidzonego wroga. Wroga, którego kreują macherzy inzynierii społecznej wraz z politrukami z mendiów. Nienawiść, która walczy z hejtem, jak lubią o sobie mówić i próbują to wmówić normalnym ludziom. 

A społeczeństwa terroryzowane polityczną poprawnością, mogą się temu tylko biernie przyglądać. I nie moga nic złego w stronę tych dzikich hord powiedzieć. Bo to byłaby nienawiść wobec słusznego protestu. A tego władze zniewieściałej Europy nie darowują. Tak jak po islamskich zamachach w Londynie i Manchester, władze brytyjskie aresztowały kilkadziesiąt osób piszących wprost gdzie leży źródło islamskiego terroryzmu. Tacy ludzie rządzą chorą Europą. To już jest schyłek najlepszej cywilizacji w dziejach ludzkości...

Dziś jesteśmy świadkami inwazji na Europę. Nasi dziadowie gdyby mieli okazję zobaczyć jak reagują władze kontynentu na tę inwazję, to zapewne woleliby zamknąć oczy i tego nie widzieć. Organizacje najgorszej bestii współczesnego świata sorosa, dowożą do włoskich portów tysiące afrykańskich i arabskich migrantów dziennie! Nielegalnie! Wbrew prawu miedzynarodowemu! Włoskie władze zamiast tych przemytników ludzi natychmiast aresztować i skazać na dziesiątki lat więzienia - proszę Unię o więcej pieniędzy, bo więcej migrantów im spadło z nieba. Europa zachodnia jest już nie do uratowania. Dzicz i barbarzyństwo rządzi tam niepodzielnie. Bezprawie i sprzyjanie nielegalnym działaniom. Tylko nasza część Europy może się uratować, co doskonale zauważa nowa amerykańska administracja. Stąd właśnie wizyta w Polsce amerykańskiego prezydenta, w drodze do tej dzikiej Europy. Oni widzą co się dzieje, mają świetnych ekspertów i wiedzą, że po stronie cywilizacji pozostana Stany, Europa wschodnia, Chiny, , Indie, Daleki Wschód, Australia (co do Kanady trudno powiedzieć), a zachód i północ Europy jest już sakazana na demolkę. Taką jak w Hamburgu, gdzie chamy i burki kopią ciotowatą Europę w jej miękkie podbrzusze...

Wykop Skomentuj53
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka