Blog
Widziane z oddali
Augustmocny
Augustmocny Myślący krytycznie
29 obserwujących 425 notek 727273 odsłony
Augustmocny, 2 sierpnia 2017 r.

Znajdź różnice

Ciężko wam będzie. Tekst po lewej to rok 2017. Tekst po prawej rok 1944. Oba po polsku, oba pisane na zlecienie Niemców i przez folksdojczy redagowane. Oba pisane dla polskiego, podbitego ludu tubylczego. Te same zarzuty, ta sama nienawiść do Polaków, identyczne traktowanie Polaków jako skończonych tumanów. Ta sama gebelsowska propaganda, te same sztuczki, ta sama sztanca. 73 lata różnicy, a poziom niemieckiej gadzinówki Identyczny. U folksdojczy nic się nie zmienia. Dla nich wciąż ten sam Pan, te samo Polaken do ogłupiania i oszukania. Ta sama nienawistna narracja, te same zwroty i ci sami winni polskich nieszczęść. Wszyscy winni, tylko nie Niemcy. Jak w 1944 , tak i w 2017.

image

Pozytyw tylko taki, że już się niektórzy zupełnie nie kryją ze  swoimi korzeniami i inspiratorami. To samo pod tekstami o ewentualnych odszkodowaniach dla Polski za niemiecką okupację. Z obrzydzeniem odnotowałem sporą ilość i ohydną jakość wszystkich płatnych trolli stronnictwa niemieckiego. Nie rozumiem, że Polacy w tym miejscu netu nie powiedzą tym niemieckim parobkom, co o tych zaprzańcach sądzą. Łykają niemiecką propagandę jak ciepłe kluseczki. Pluja im szwabskie pomioty w twarz, łykają w kontemplacji. Ale na temat reakcji Polaków na nieustanne kopanie ich w tył,  nie chce mi się na razie wspominać. Przykre to, rozczarowujące, frustrujące i deprymujące, ale tak niestety jest. 

Mniejsza o to. Zamiast zastrachanych rodaków, zdradzieckich folksdojczy na niemieckim żołdzie, wolę takich Polaków. Z takiego człowieka będzie Polak. Wolę tysiąc razy tego ziomala niż tę odrażająca bandę brukselsko-niemieckich zdrajców i sprzedawczyków. Po prostu.

image

Dobra. Prosze znaleźć różnice między tymi dwoma tekstami. Czas start.


Opublikowano: 02.08.2017 21:36. Ostatnia aktualizacja: 02.08.2017 21:38.
Autor: Augustmocny
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

krytyczny wobec odmóżdżającej propagandy. Skądkolwiek by ona nie pochodziła Flag Counter

Ostatnie notki

Ostatnie komentarze

  • Może poleciał z rozpędu, gdy niszczarka wpadła z nożycami. Nie chce mi się. Nie nadaję...
  • A im większa zaciekłość płatnych trolli (po 2-3 zł za komentarz) tym lepiej, bo znaczy że...
  • dzięki za krzepiące słowa, ale pisanie sobie a muzom to nie dla mnie. Są inne miejsca, gdzie...

Tematy w dziale