Widziane z oddali
Kłamstwo i obłuda to broń ludzi niegodziwych...
28 obserwujących
425 notek
734k odsłony
1214 odsłon

Islamizacja postępuje nieubłaganie

Wykop Skomentuj19

Ne ma że boli. Rządzący Europą albo siedzą w saudyjskiej kieszeni, albo są przez nich szantażowani. Mam nadzieję. Bo inną alternatywą jest chroba psychiczna wszystkich jak leci przywódców zachodniej Europy. Nie chce mi się rozpisywać, bo admini i tak na SG wstawiają peowskie wrzutki, a notki interesujące spychają w niebyt, tak że szkoda się rozpisywać. Lepiej wstawiac obrazki. Warte tysięcy słów.

Oto pouczający nas o demokratycznych standardach Niemcy, swą pruska odwieczną butą i arogancją, niestety nie zbombardowani od 70 lat, doszli już do punktu, w którym penalizuja wolność słowa i wypowiedzi. Niemcy dziś, w 2017 roku zamykają w więzieniach dziennikarzy za pisanie prawdy. Michael Stürzenberger . Niemiecki dziennikarz pokazał tylko fotkę mufti Jerozolimy z Adolfem Hitlerem. I już. Za takie coś w Nie,mczech idzie się na pół roku więzienia. Za prawdę, za fakty. Ale w tej całej pro-islamskiej kampani w Niemczech od 2015 nikogo rozsadnego nie powinno to dziwić.

image


Merkel cos przebąkuje przed wyborami, że będzie chciała zakazu burek w Niemczech, gdy wygra wybory. Jasne. A kretyni mtypu Amsterna czy Alexxa pewnie jej wierzą. Nie wierzy w te brednie i kłamstwa za to niemiecki Amazon. Oferują oni gustowne wdzianka dla przyszłych władców Niemiec . W rozsadnych cenach. Popyt spory, zatem interes świetnie się kreći. To pragmatycy. Wiedzą, że zarobią na tym kupę kasy, bo klientów będzie tylko przybywać, a z zapewnienień Merkel smieją się w głos. Wiedzą, że to gadka dla niemieckich baranów. Którymi handlowcy z Amazona na pewno nie są.

https://www.amazon.de/dp/B00LTEBKXC/ref=as_li_ss_tl?ie=UTF8&linkCode=sl1&tag=bmdmedia-21&linkId=84ff83df46537c78f18bb3e6a6609869


Dwa lata przed planowanym zakończeniem odbudowy w Berlinie zamku, dawnej siedziby pruskich władców, rozgorzał spór o krzyż na zamkowej kopule. Lewica i Zieloni uważają, że chrześcijański symbol jest sprzeczny z misją obiektu – dialogiem kultur. Przeciwna umieszczaniu krzyża jest również część mediów. 

Można by powiedzieć, co w tym ciekawego, że lewica w NIemczech i Zieloni walczą z religijnymi symbolami. Żenada. Walczą tylko z chrześcijańskimi symbolami i z chrześcijaństwem. Tylko. Za to co do islamskich symboli nie mają żadnych zastrzeżeń, wręcz je hołubią. Cieszą się z budowy ogromnego meczetu w Kolonii. Na 3000 wiernych jednorazowo. Tu im symbole religijne, ogromne i widoczne z daleka, nie przeszkadzają:

image

Takie porównawcze fotki można odnieść do praktycznie każdego, dużego (póki co dużego) miasta zachodniej Europy. To Holandia. To samo miejsce w Rotterdamie na dwóch fotografiach.

image

Belgia. Radykalizacja zaczyna się już w przedszkolach. Islamskie dzieci już tam atakują swoich białych rówieśników. Juz 6ciolatki sa zindoktrynowane radykalizmem. Ale to przecież nie problem. Zresztą proszę sobie zobaczyć, zdjęciem jakiego dziecka niemiecka interia przyozdobiła swoją ugładzona relacje z Brukseli. Mnie ci ludzie brzydzą. Bardziej chyba od tych jaskiniowców wychowujących swoje dzieci na jihadystów.

http://fakty.interia.pl/swiat/news-wstrzasajacy-raport-radykalizacja-muzulmanskich-dzieci,nId,2431330

Wielka Brytania. Zaciekle walcząca z Francja i Niemcami, które będzie pierwsze mogło się nazywac Kalifatem czy też Emiratem.

Absolwenci brytyjskich uczelni wyglądają dziś tak:

image

A to mili rekruci brytyjskiej policji. Tacy będa teraz bronić Brytyjczyków przed bandytami i bezwyznaniowymi przecież, terrorystami.
image

Ja już o tym pisałem w mojej relacji z Birmingham sprzed 6 lat, ale dziś już się nie kryją z tym. Wtedy tak wstydliwie by łem kierowany na samoobsługę gdy miałem jakies piwo w koszyku czy bekon. Teraz już jawnie i oficjalnie. Pan i władca tej krainy nie moze ze względów religijnych w kraju islamskim sprzedawać alkoholu. I już. Alkohol jest haram. Wypad zatem. Wkrótce popijających będzie się tu publicznie chłostac na rynku. A może i kamieniować.

image

Póki co biali nie mają wstępu po zmroku (po 20.00) do islamskich dzielnic. To z Birmingham, ale podobnie jest w całej Brytanii.  Osoby tam wchodzace same są sobie winne. Jak ci Polacy, którzy z powodu ignorancji poszli na zakupy do wschodniego Londynu zostali potraktowani kwasem, a facet pobity do nieprzytomności. Taka jest Brytania dziś.

image

Ale to żaden problem dla Brytanii. Problemem jest sklep w Londynie, którego własciela aresztowano. Bo napisał na szyldzie, że nie sponsoruje terroryzmu. Serio! W dzielnicy tej wszyscy właściciele zbieraja na "islamskie organizacje charytetywne". A ten nie chciał. No to go aresztowali. Brytyjscy policjanci. Za nawoływanie do waśni narodowych...

image

Szwecja. Każdy festiwal w tym kraju to setki molestowanych , gwalconych, atakowanych dziewczat. Wiele festiwali odwołano, bo policja nie mogła zapewnić dzieczętom bezpieczeństwa. A tu proszę. Festiwal w Szwecji, gdzie żadne ekscesy nie miały miejsca. Wystarczy młodym Szwedkom się tak ubierać, a nic im nie grozi. Podobnie na pływalniach, gdzie musiano w każdej zatrudnić ochroniarzy i skierowac policjantów w cywilu. Tyle było molestowań i gwałtów. A wystarczyłoby, że dziewczynki zakładały skromne burkini i po problemnie. Pojawia się za to problem higieniczny, ale przecież to nie problem dla otwartych jak stara k. Szwedów.

Wykop Skomentuj19
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka