Blog
Widziane z oddali
Augustmocny
Augustmocny Myślący krytycznie
28 obserwujących 425 notek 730381 odsłon
Augustmocny, 28 sierpnia 2017 r.

Tego już za wiele

Administracja usuwa moje komentarze. TYLKO MOJE. Obelgi i obraźliwe dla mnie treści pozostają. Cóż. Okresliliście się wyraźnie PO czyjej stronie stoicie. Nie będę się kopał z koniem. Jesteście tak samo obrzydliwi, paskudni i ohydni, jak ta cała sorosowska kamaryla sprzedawczyków, którzy za srebrniki POtrafią bronić nawet gwałcicieli Polki z Rimini. I to kobiety bronią i usprawiedliwiają gwałcicieli. Czasem nie wierzę co czytam. A niby mężczyźni i niby kobiety - milczą. Brzydze się takimi ludźmi,. brzydzę się takimi stronniczymi adminami, brzydze się rasistów usprawiedliwiających gwałcicieli, bo ci są kolorowi. Odrazą napawają mnie ludzie relatywizujący tę zbrodnię na młodej kobiecie. Na Polce. "Bo w Polsce tez się różni zdarzają. Bo katolicy też gwałcą." To ponad moją zdolność POjmowania. Wynika z niej, że skoro u nas się różne bestie trafiają, to sprowadźmy sobie jeszcze ich więcej. A akceptacja tego typu retoryki przez adminów tego portalu wzbudza we mnie odrazę, z jakim  sortem ludzi(?) mam do czynienia.

I te skargi, że obrażam ludzi. Męczy tłumaczenie, że człowieka, to bym w życiu nie obraził. Ani kobiety. Rzecz po prostu w tym, że mamy różne definicje człowieka i kobiety. Pozostające w próżni moje pytania gdzie i w którym niby miejscu obraziłem jakiegoś człowieka. Jak czekanie na Godota.

Od zawsze trzymałem się z daleka od ludzi indyferentnych moralnie, POzbawionych elementarnej etyki i kręgosłupa. Dla takich mam tylko słowa najgorsze, na jakie zasługują. Bo cżłowiek to coś więcej niż bydlę POtrafiące stukać w klawiaturę i relatywizować najgorszą zbrodnię. Bo POpełniona przez ich ulubieńców. Widząc z jaką etyką i moralnością mam tu do czynienia, stwierdzam, że nic tu po mnie. To nie jest miejsce dla ludzi walczących z moralną degrengoladą, walczących o Polskę , dumnych z bycia Polakami. Próbowałem, nie da się. Siły ohydy zwyciężyły. Czerń zwyciężyła na tym niszowym POrtalu. Cóż bywa. Smutkiem napawa jedynie fakt, że już niewiele miejsc pozostaje gdzie nie dominują ludzie partii zagranicy, gdzie nie rzadzi Targowica. I żadnym pocieszeniem nie jest to, że nikt by z taką koalicja zła nie wygrał. Takiej koalicji czerni i ohydy mówię po prostu - spierdalajcie. Nie, nie idźcie sobie, nie odejdźcie. Do ohydy mówi się w sposób ohydny. Tylko to może u nich wzbudzić jakąkolwiek refleksję. Z ohydą i czernią normalny, przyzwoity człowiek nie dyskutuje. Bo nie ma o czym. Nie ma punktów stycznych. Ohydzie i czerni mówi siętylko, co o niej myslą ludzie. A nawrócić na drogę człowieczeństwa aż tak spapranych i sponiewieranych moralnie i etycznie stworów homoidalnych - nie da się. To awykonalne. Mam tylko nadzieję, ze to miejsce netu szybko zdechnie razem z taka odrażającą anty-moralnością i anty-humanitarnym zestawem bydlatek POprzebieranych za ludzi. Bo bardzo na to swoją voltą, zaśłzyliście sobie na niebyt. Zatem, żegnam z wylaniem. Czy wylewnie. Whatever...

Opublikowano: 28.08.2017 10:09. Ostatnia aktualizacja: 28.08.2017 10:33.
Autor: Augustmocny
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

krytyczny wobec odmóżdżającej propagandy. Skądkolwiek by ona nie pochodziła Flag Counter

Ostatnie notki

Ostatnie komentarze

  • Może poleciał z rozpędu, gdy niszczarka wpadła z nożycami. Nie chce mi się. Nie nadaję...
  • A im większa zaciekłość płatnych trolli (po 2-3 zł za komentarz) tym lepiej, bo znaczy że...
  • dzięki za krzepiące słowa, ale pisanie sobie a muzom to nie dla mnie. Są inne miejsca, gdzie...

Tematy w dziale