Widziane z oddali
Kłamstwo i obłuda to broń ludzi niegodziwych...
29 obserwujących
425 notek
735k odsłon
848 odsłon

Tego już za wiele

Wykop Skomentuj45

Administracja usuwa moje komentarze. TYLKO MOJE. Obelgi i obraźliwe dla mnie treści pozostają. Cóż. Okresliliście się wyraźnie PO czyjej stronie stoicie. Nie będę się kopał z koniem. Jesteście tak samo obrzydliwi, paskudni i ohydni, jak ta cała sorosowska kamaryla sprzedawczyków, którzy za srebrniki POtrafią bronić nawet gwałcicieli Polki z Rimini. I to kobiety bronią i usprawiedliwiają gwałcicieli. Czasem nie wierzę co czytam. A niby mężczyźni i niby kobiety - milczą. Brzydze się takimi ludźmi,. brzydzę się takimi stronniczymi adminami, brzydze się rasistów usprawiedliwiających gwałcicieli, bo ci są kolorowi. Odrazą napawają mnie ludzie relatywizujący tę zbrodnię na młodej kobiecie. Na Polce. "Bo w Polsce tez się różni zdarzają. Bo katolicy też gwałcą." To ponad moją zdolność POjmowania. Wynika z niej, że skoro u nas się różne bestie trafiają, to sprowadźmy sobie jeszcze ich więcej. A akceptacja tego typu retoryki przez adminów tego portalu wzbudza we mnie odrazę, z jakim  sortem ludzi(?) mam do czynienia.

I te skargi, że obrażam ludzi. Męczy tłumaczenie, że człowieka, to bym w życiu nie obraził. Ani kobiety. Rzecz po prostu w tym, że mamy różne definicje człowieka i kobiety. Pozostające w próżni moje pytania gdzie i w którym niby miejscu obraziłem jakiegoś człowieka. Jak czekanie na Godota.

Od zawsze trzymałem się z daleka od ludzi indyferentnych moralnie, POzbawionych elementarnej etyki i kręgosłupa. Dla takich mam tylko słowa najgorsze, na jakie zasługują. Bo cżłowiek to coś więcej niż bydlę POtrafiące stukać w klawiaturę i relatywizować najgorszą zbrodnię. Bo POpełniona przez ich ulubieńców. Widząc z jaką etyką i moralnością mam tu do czynienia, stwierdzam, że nic tu po mnie. To nie jest miejsce dla ludzi walczących z moralną degrengoladą, walczących o Polskę , dumnych z bycia Polakami. Próbowałem, nie da się. Siły ohydy zwyciężyły. Czerń zwyciężyła na tym niszowym POrtalu. Cóż bywa. Smutkiem napawa jedynie fakt, że już niewiele miejsc pozostaje gdzie nie dominują ludzie partii zagranicy, gdzie nie rzadzi Targowica. I żadnym pocieszeniem nie jest to, że nikt by z taką koalicja zła nie wygrał. Takiej koalicji czerni i ohydy mówię po prostu - spierdalajcie. Nie, nie idźcie sobie, nie odejdźcie. Do ohydy mówi się w sposób ohydny. Tylko to może u nich wzbudzić jakąkolwiek refleksję. Z ohydą i czernią normalny, przyzwoity człowiek nie dyskutuje. Bo nie ma o czym. Nie ma punktów stycznych. Ohydzie i czerni mówi siętylko, co o niej myslą ludzie. A nawrócić na drogę człowieczeństwa aż tak spapranych i sponiewieranych moralnie i etycznie stworów homoidalnych - nie da się. To awykonalne. Mam tylko nadzieję, ze to miejsce netu szybko zdechnie razem z taka odrażającą anty-moralnością i anty-humanitarnym zestawem bydlatek POprzebieranych za ludzi. Bo bardzo na to swoją voltą, zaśłzyliście sobie na niebyt. Zatem, żegnam z wylaniem. Czy wylewnie. Whatever...

Wykop Skomentuj45
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale