Gorące tematy:

1 obserwujący
5 notek
2421 odsłon
804 odsłony

Mężczyzna zaczyna się od 180 cm i 6 tysięcy miesięcznie

Internet
Internet
Wykop Skomentuj19

"Czy tym kobietom wydaje się, że jeśli tylko użyją poprawnej gramatyki i zadziornego języka podczas stawiania twierdzeń o męskich uczuciach i doświadczeniach, to nikt się nie zorientuje, że ich wnioski są nie tylko logicznie niespójne, ale również całkowicie pozbawione współczucia?" - mówi w swoim filmie na YouTube Karen Straughan, kobieta walcząca min. z prawną dyskryminacją mężczyzn w Stanach.

Za granicą nie ocenia się tak jak w Polsce ludzi przez pryzmat stanowiska, które zajmują. W Polsce to co innego, jak na republikę trzeciego świata przystało. Wystarczy pomachać kasą, byś znalazł sobie "przyjaciół", i "dziewczynę". Możesz być bandytą, a mieć szacunek wśród umysłowego i moralnego plebsu. W istocie wiele najwyższych polskich "wyjątkowych kast", to meliniarze i meliniary ustawione w sądach, mediach, urzędach, ale wróćmy do  rzeczy.

Oczywiste, że w takim kraju trudno zarobić na rodzinę, i trzeba było wyjeżdżać za chlebem Współczesnych księżniczek, czyli młodych Polek, to nie interesuje. Śmieją się z polskich mężczyzn, a szczytem ich marzeń jest wyjście za obcokrajowca. Znałem jedną taka wyjątkową s...kę. Poniżała polskich mężczyzn zaraz po rozwinięci znajomości zawierając jednorazowe znajomości z obcokrajowcami (Niemcami, Anglikami, Ukraińcami), o których to informowała. No, lubiła również przygłupów, głównie dresów i prostaków z ilorazem inteligencji koniecznie poniżej debila. 

Kobiety zapominają jednak, że szybciej, i bardzo brzydko się starzeją. Atrakcyjność, to często ich jedyna waluta. Mężczyźnie wiedzą, że one lecą na kasę, i później pojawiają się małe zemsty - zdrady, rozwody, a starej, pomarszczonej, choćby po operacjach plastycznych i botoksie, baby, nikt nie chce na dłużej. 

W sumie, to mężczyźni dobrze robią, że je zostawiają. Ratunkiem dla kobiety jest wstrzemięźliwość seksualna - wówczas mężczyzna, czuje się zobowiązany do wierności. Ale nie oszukujmy się, to kobiety są podatne na wpływ i manipulacje, więc i rozpasanie seksualne kobiet zwących się feministkami lub wyzwolonymi, obniża ich wartość. Albo jest się człowiekiem, albo kopulującym zwierzęciem. Feminizm to animalizacja kobiet! Tylko zwierzęta nie panują dan swoją seksualnością. Ale nie zabijają swoich młodych. O tak, tu przewaga nad aborcjonistkami i aborcjonistami. Tak, otóż głupota dotyczy to również mężczyzn, "prawdziwych mężczyzn" - którzy często zachowują się, jak mentalna mieszanka lwów, hien i pawianów.

Niektórym to nie przeszkadza, ale przeszłość ma znaczenie. Później faceci piją, czy wyzywają swoje kobiety od... ... ... W każdym razie bardzo brzydko. Świat jest głupi.

Wykop Skomentuj19
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo