4 obserwujących
86 notek
73k odsłony
395 odsłon

To skandal! Tadeusz Cebo kandydatem na Prokuratora Rejonowego w Gorlicach

Wykop Skomentuj2

I jak tak sobie patrzę, że prokuratorzy Prokuratury Regionalnej w Krakowie:  Marek Woźniak, Zbigniew Gabryś et consortes całkowicie zlekceważyli wszystkie argumenty i dowody, które znalazły się w moich artykułach, zlekceważyli także fakt, że prokurator Tadeusz Cebo, dostąpił niewątpliwego „zaszczytu”, do dość wątpliwej jakości, sławy publicznej na lamach nie tylko „Gorlic i Okolic”, ale także mediów ogólnopolskich i ci prokuratorzy jednogłośnie poparli Tadeusza Cebo na stanowisko Prokuratora Rejonowego w Gorlicach, to odnoszę wrażenie, graniczące z pewnością, że prokuratorski beton jest naprawdę najwyższej jakości. Czasy się podobno zmieniają a prokurator Tadeusz Cebo ciągle w tych samych komisjach, chciałoby się przypomnieć zaadaptowany na potrzeby tego felietonu fragment jednego z dialogów z filmu – jakby nomen omen – pod tytułem „Psy” Władysława Pasikowskiego.

Powtórzmy! Tadeusz Cebo został jednogłośnie zarekomendowany prokuratorowi Bogdanowi Święczkowskiemu na stanowisko Prokuratora Rejonowego w Gorlicach. I ja to nazywam skandalem w biały dzień. A uzasadnienie takiego oświadczenia, piszącego te słowa, Pan prokurator Bogdan Święczkowski znajdzie w stosie moich artykułów, zob.

http://gorliceiokolice.eu/tag/tadeusz-cebo/.


{A tak przy okazji mam nadzieję, że postępowanie dyscyplinarne wobec nie tylko prokuratora Tadeusza Cebo zostało wdrożone, bo jakoś zapadła cisza w tej sprawie, po złożeniu przeze mnie stosownego wniosku?}

Nie wiem ilu z prokuratorów zarekomendowanych przez Zgromadzenie Prokuratorów w Prokuraturze Regionalnej w Krakowie może „pochwalić się” takimi dokonaniami jak prokurator Tadeusz Cebo. Niestety uważam, że wielu, ale to tylko moje, oparte na publicystycznej statystyce, insynuacje. Jeśli ewentualni Czytelnicy tego tekstu z kieleckiego, tarnowskiego i nowosądeckiego maja coś więcej na ten temat do powiedzenia, proszę o wiadomości. Po sprawdzeniu postaram się je opublikować.

Dzisiaj po raz kolejny wzywam Prokuratorów Krajowych Zbigniewa Ziobro i Bogdana Święczkowskiego do niezatwierdzania prokuratora Tadeusza Cebo na stanowisko w Gorlicach. Przynajmniej z powodu fundamentalnych wątpliwości dotyczących tej kandydatury, jeśli Panowie prokuratorzy uznacie, że nie można dać wiary moim tekstom i materiałom w nich przedstawionym. Nie może być tak, że głos opinii publicznej zostaje tak dramatycznie zlekceważony jak w przypadku zarekomendowania prokuratora Tadeusza Cebo na wysokie funkcyjne stanowisko. A poza tym może wreszcie trzeba, chociaż by spróbować, skruszyć postpeerelowskie fundamenty w organach prokuratury polskiej. Jak „dobra zmiana”, to może rzeczywiście dobra zmiana. Nominacja dla prokuratora Tadeusza Cebo będzie oznaczała, że ta dobra zmiana w prokuraturze, to tylko kolejne miraże i obietnice nowej władzy bez żadnego pokrycia.

Więcej na temat funkcjonariuszy publicznych w czerwonych żabotach (w mojej publicystyce) także tutaj:

http://gorliceiokolice.eu/tag/michal-trybus/, http://gorliceiokolice.eu/2016/01/przestepcy-w-czerwonych-zabotach-musza-odejsc/, http://wilczyska.salon24.pl/759509,albo-o-niezaleznosci-i-bezstronnosci-prokuratorow-w-polsce.

W tej sprawie ciąg dalszy nastąpi, a teraz już tylko dokumenty (dla cierpliwych):


Wykop Skomentuj2
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo