witas1972
"Chłopcy silni jak AZOV stal, Oczy patrzą się w dal, Nic nie znaczy nam wojny pożoga, Hej sokoli nasz wzrok, W marszu sprężysty krok, I pogarda dla śmierci i wroga, Gotuj broń, Naprzód marsz ku zwycięstwu!!!
102 obserwujących
829 notek
1568k odsłon
  11649   4

Gwałceni przez swoich żołnierze to kolejna broń masowego rażenia Rosji

    Inny przypadek samosądu (a raczej samoobrony) rosyjskiego poborowego gwałconego przez starszy rocznik: 23-letni Dagestańczyk Hasan Abdułahadow i absolwent Jugorskiego Państwowego Uniwersytetu zastrzelił serią z AK innych żołnierzy w tym dowódcę kompanii 28-letniego Uvkina i został zabity podczas pościgu.
   Kilka miesięcy wcześniej w tej samej jednostce nr 53790 w Amurskim obwodzie został znaleziony martwy 20-letni poborowy Jewgienij Welmakin. Najpierw poinformowano rodzinę, że uciekł z wojska, potem że popełnił samobójstwo...
https://tvn24.pl/swiat/rosyjscy-zolnierz-zabil-kolegow-na-strzelnicy-zostal-zastrzelony-ra777338-2504491
meduza.io/feature/2017/09/30/v-amurskoy-oblasti-soldat-zastrelil-treh-sosluzhivtsev-sbezhal-s-avtomatom-i-byl-ubit-pri-zaderzhanii-glavnoe

   Inny przypadek - poborowy L.L. odbywał zasadniczą służbę wojskową w jednostce nr 66431 (4-ta wojskowa baza gwardii). Gnębienie go zaczęło się od maja. Inicjatorem był kapral Kabanow Andriej, który po miesiącach tortur i kradzieży 31 sierpnia około 2:30 pod plandeką ciężarówki swoją ofiarę pobił, a następnie zgwałcił w różnoraki sposób ("избил его и изнасиловал в различной форме"). Po czym ofiara znalazła sznurek, płacząc podzielił się swoją hańbą z innym żołnierzem, który usłyszawszy to spokojnie zasnął, a gdy obudził się po 2 godzinach - poborowy wisiał już nieżywy. Sekcja zwłok znalazła w jego odbycie ślady spermy, po której wykryto sprawcę gwałtu i samobójstwa.
   Oficerowie jednostki nie tylko nie pomagali znaleźć sprawcę i wyjaśnić motywy samobójcy, ale odmawiali zeznań. Jeden z nich spalił przedśmiertny list zgwałconej ofiary. Prawda wyszła na jaw, bo L.L. sporządził dwie kopie ostatniego swojego zapisu...
   Один из военнослужащих видел после этого плачущего Леонида, который держал веревку. Он спросил у него, что случилось. "Надо мной надругался Кабанов", - ответил солдат.
   Затем Леонидов сел писать предсмертные записки, а его сослуживец "завалился спать". Примерно через два часа после изнасилования потерпевший повесился. Во время судмедэкспертизы, помимо странгуляционной борозды, были обнаружены кровоподтеки в области грудной клетки и конечностей, а также ссадины на лбу и в области коленного сустава. В прямой кишке и ротовой полости патологоанатомы нашли сперматозоиды. Проведенная генетическая экспертиза позволила установить личность насильника." 86hm.ru

   „Gwałt to zbrodnia wojenna i narzędzie wojny wykorzystane przez Rosjan w trakcie wojny na Ukrainie” – ambasador Wielkiej Brytanii Melinda Simmons. Dodała, że kobiety na Ukrainie „były gwałcone na oczach dzieci, dziewczynki – na oczach rodzin”.
- „Gwałt to narzędzie wojny. Chociaż nie znamy jeszcze pełnego zakresu jego wykorzystania na Ukrainie, jest już jasne, że stanowił część rosyjskiego arsenału. Gwałt to zbrodnia wojenna” – zaznaczyła.
https://www.eurointegration.com.ua/rus/news/2022/04/3/7137129/

  Przypadki gwałtów zbiorowych na ukraińskich kobietach opisane są w linku poniżej:
https://newsmaker.md/rus/novosti/rossijskikh-soldat-obvinyayut-v-iznasilovaniyakh-zhenschin-v-ukraine-chto-ob-etom-izvestno-navernyaka/

SKĄD TO SIĘ BIERZE? TEN ZWYCZAJ, TA MODA NA GWAŁTY, TE SATANISTYCZNE OBRZĘDY

  Władimir Osieczkin, założyciel portalu GULAGu.net, „tajne archiwum służb specjalnych” przekazał obrońcom praw człowieka programistę, który przez pięć lat podczas pobytu w więzieniu miał dostęp do komputerów Federalnej Służby Więziennej (FSIN) w obwodzie saratowskim. We wrześniu Gulagu.net opublikował już pięć zdjęć scen przemocy seksualnej i tortur w szpitalu więziennym w Saratowie. A teraz opublikowano nagrania wideo z gwałtów na trzech więźniach w szpitalu.
   Osieczkin powiedział, że więźniowie byli zastraszani przez tajnych agentów FSB i FSIN. Tortury i gwałty sfilmowano na oficjalnych nośnikach pamięci.
   Obrońcy praw człowieka mają dowody na udział w torturowaniu pracowników Głównej Dyrekcji Operacyjnej Federalnej Służby Więziennej, a także dyrekcji operacyjnych GUFSIN w obwodzie irkuckim, Federalnej Służby Więziennej w obwodzie saratowskim i Federalna Służba Więzienna w obwodzie włodzimierskim.
- „Udało nam się wywieźć osobę z Rosji, która od pięciu lat odbywała karę w jednej z instytucji FSIN. Jest programistą, był bity i torturowany, a potem postanowili wykorzystać go jako profesjonalistę” – powiedział Osieczkin. – Przez pięć lat miał dostęp do komputerów Federalnej Służby Więziennej w centrali bezpieczeństwa OTB-1 w Saratowie.

    Według opublikowanych filmów więźniowie są przywiązywani do łóżek, aby ich nogi i pośladki były uniesione do góry. W niektórych przypadkach do ust wkłada się knebel, w innych po prostu zakrywają usta i grają muzykę gdzieś w tle. Następnie związani zostają zgwałceni. Czasami próbuje to zrobić mężczyzna, którego twarzy nie widać na filmie. W innych przypadkach mop, który jest owinięty taśmą lub czymś podobnym, jest wkręcany w odbyt spiralnie. Następnie zgwałcony mężczyzna jest pytany, czy wszystko zrozumiał.
   Po gwałcie kamery przywozili do centrali. Według Osieczkina zdarzały się przypadki awarii technicznych, wideo nie działało lub nie zostało zapisane – w takich sytuacjach tortury się powtarzały.
   Władimir Osieczkin zwraca uwagę, że jego informator był zaangażowany w przygotowywanie odpowiedzi na jego zapytania, ale potem „postanowił zatrzymać to piekło” i zaczął kopiować informacje, ukrywać pliki w systemie komputerowym lub pisać na osobnym nośniku. Po wyjściu na wolność ściągnął resztę archiwum, ponieważ miał jeszcze dostęp do wewnętrznego systemu Federalnej Służby Więziennej.
- „I to nie tylko OTB-1 w Saratowie, są dowody z Irkucka – SIZO-1, SIZO-6.
Istnieją dowody na to, że ta praktyka ma charakter systemowy
– twierdzi Osieczkin.
GULAGU-net-otrzymal-tajne-archiwum-z-nagraniami-tortur-w-rosyjskich-koloniach-wideo

Lubię to! Skomentuj18 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka