0 obserwujących
2 notki
102 odsłony
  42   0

To powiTanie.

Witam państwa serdecznie, wszystkich was razem jak i każdego z was osobno. To tak miło i przyjemnie gościć w tak zacnym gronie. Tyle czytałem na temat tego miejsca że aż naprawdę grzechem by było nie wejść tutaj i zostawić czegoś po sobie, po swojej, rzecz jasna, mało skromnej osobie. 

Przepraszam, nieco się zapędziłem, to zapewne ciężko czytać cały czas literkę „t” ewentualnie „T”. To przecież musi być prawdziwa katorga, moi mili towarzysze i nieliczne towarzyszki. Podoba mi się ów męski sznyt, elegancja i osobowości osobliwości któreż to tu goszczą, towarzysze. Będzie mi niezwykle miło publikować tu różne rzeczy, wszelkiej maści poważne artykuły i rozśmieszające do łez felietony które to, mam nadzieję, będą okazją do wielkich dyskusji, wywołujących dreszcz na plecach polemik oraz dozgonnych przyjaźni. To mi się naprawdę podoba!

Jesteśmy w miejscu szczególnym, zarówno jeśli chodzi o miejsce pisania tych słów, pobieżnego czytania oraz historii naszego umiłowanego kraju! To niebagatelna chwila, towarzysze i nieliczne towarzyszki. To chwila szczególna, to chwila wymagająca szczególnego skupienia i opamiętania się u niektórych. Nie ma naprawdę żartów, moi drodzy towarzysze i tak zapewne nieliczne towarzyszki że nie warto o was wspominać. Już i tak nasi umiłowani szczególnie o was walczą, zwłaszcza o wasze dziewictwo oraz ciała. 

No przyznajcież same, czyż to normalne, aby być jak kobiety za zachodzie, kochane nieliczne towarzyszki? Tam uczą się różnych rzeczy, a przecież liczy się wiedza wrodzona, wiedza genetyczna, wiedza babek i prababek które, zachowując cnoty niewieście, co nie musiało iść z dziewictwem, wspierały naszych dzielnych wojowników podczas nieudanych powstań, nieśpiesznych zrywów i noszenia ich po iście patriotycznych libacjach. Kobieta zachodu nie wie cóż to znaczy opatrywać oparzenia po patriotycznych marszach! Kobieta zachodu nie wie co to znaczy kiedy prawdziwy mężczyzna wraca z libacji i kiedy wtedy ma największą ochotę na miłosne uniesienia. Nie wie tego kobieta zachodu, której nakładli do głów że może się uczyć, że może robić karierę, że nawet, to musi być zgroza, może obejmować stanowiska kierownicze! To musi być dla was niepojęte, to jest takie pewnie dla was nienormalne, prawie tak jak chłopcy w rurkach, para lesbijek albo to że warto regularnie myć ręce, i nie tylko zresztą ręce. Śmierdź Wrogom Ojczyzny!

Niezmiernie miło mi was przywitać w tym miejscu. Cieszy mnie fakt że czytacie te słowa napisane w pewien sobotni poranek aby móc zatrzymać na chwilę ten moment, który mam nadzieję, za kilkadziesiąt lat, będziemy wspominać, czytając ten tekst na koreańskim smartfonie, myśląc o nim w niemieckim samochodzie, pracując w czeskiej firmie i będziemy sie cieszyć że my, Polacy, mieszkamy w prawdziwie niepodległej Polsce. 

Nie wiem jak często będę tu publikował, będę starał się na tyle regularnie by móc swoimi tekstami angażować was do dyskusji, polemik oraz odpowiedzi w formie różnych tekstów. To mój pierwszy wpis na tym szacownym portalu, nieśmiało liczę na miłe słowa przywitania i do zobaczenia, bądź przeczytania w następnym tekście!

Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości