Blog
Rok 2013
Milton Ha
Milton Ha Twórca niezależny.
14 obserwujących 283 notki 103706 odsłon
Milton Ha, 24 października 2017 r.

Tomik wierszy: Wiersze wybrane

102 0 0 A A A
Wiersze wybrane (okładka), autor zdjęcia: W. Majkowski
Wiersze wybrane (okładka), autor zdjęcia: W. Majkowski

Drodzy czytelnicy!

Jak wiecie, tutaj, na Salonie 24, ukazują się od czasu do czasu, oprócz zwykłych felietonów, moje wiersze. Nie jest to przeze mnie nadużywany sposób komunikacji z Wami na tym forum, dlatego, z ponad 450 wierszy, które dotychczas opublikowałem w internecie (i nie tylko), tutaj pojawiło się ich niewiele. Jednak nic straconego.

Kilka dni temu, otrzymałem z drukarni gotowy tomik moich wierszy, zatytułowany "Wiersze wybrane". Jest to mój debiut poetycki drukiem. Raptem 69 stron, 52 wiersze. Mały, poręczny format 20x12 cm, w oprawie klejonej. Do kieszeni marynarki, czy damskiej torebki, idealny. Debiut, to brzmi dumnie i tak się czuję. Choć debiut w moim wieku, w przypadku autora piszącego od 40 lat, zapewne budzić może wiele pytań. Mam nadzieję, że cześć odpowiedzi na te pytania znajdziecie właśnie w tym zbiorze wierszy. 

Tomik nie ukazałby się nigdy, gdyby nie pomoc jednej, konkretnej osoby, która podjęła się tego zadania w sensie organizacyjnym i finansowym. Dziękuję Tomku z całego serca, bo bez Ciebie, nie byłoby to możliwe.

Oczywiście tomik jest dostępny wyłącznie w dystrybucji bezpośredniej, ode mnie. Nie dostaniecie go w żadnej, nawet najbardziej porządnej księgarni, czy księgarni wysyłkowej. Liczba egzemplarzy pierwszego wydania jest ograniczona, głównie z powodu konieczności zaspokojenia oczekiwań licznych członków mojej rodziny, którzy może się tego nie spodziewają, ale niedługo dostaną przesyłkę z tomikiem wierszy do domu. Również z powodu konieczności zaspokojenia oczekiwań, co do egzemplarzy obowiązkowych.

Wszystkich pozostałych czytelników, którzy chcieliby otrzymać tę pozycję, proszę o bezpośredni kontakt ze mną poprzez e-mail: majkowski.wojciech@onet.eu, ewentualnie poprzez MS lub wpis na moim koncie na FB Milton Ha lub na mojej FB stronie z wierszami Czytelnia wierszy, ewentualnie bezpośrednio pod tym postem. 

Wszystkie szczegóły podaję w korespondencji prywatnej. Polecam miłośnikom poezji w wydaniu tradycyjnym, lirycznym.


Milton Ha (Wojciech Majkowski), autor. , o 22:22.

Opublikowano: 24.10.2017 22:21.
Autor: Milton Ha
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Jestem jaki jestem.
Opisuję nasz kRAJ, bo nasz kRAJ to taki k.. RAJ, że aż trudno wytrzymać.
Jestem również autorem. Felietonistą na równi z poetą. Pisarzem także, choć znacznie rzadziej.

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @Allan Irokez  Dziękuję i wzajemnie. Psy były miłe, zwierzęta lubię i wydaje mi się, że...
  • Eeee? Czyżby? Ty tylko wariant drogi, która już była. \
  • Przekonania polityczne nie mają znaczenia, jeśli ktoś mówi i czyni z sensem.

Tematy w dziale Kultura