Your Best Vaccine
Jest dobrze, ale nie beznadziejnie......
5 obserwujących
54 notki
37k odsłon
  443   1

Ostrzegamy senatorów USA. Wasze działania wpłyną na nasze relacje.

Spostrzegłem w gazeta.pl intrygujący tytuł obrazujący styl wiernopoddańczego, chłopa pańszczyźnianego.

"Senatorowie USA ostrzegają Polskę. Chodzi o "lex TVN". "Działania mogłyby wpłynąć na nasze relacje"

Zacznijmy od detalu: "mogłyby wpłynąć" nie oznacza żadnego dającego się przewidzieć skutku. Należy założyć że nasz najlepszy przyjaciel ma na myśli poprawę swojego stosunku do Polski i zaprzestanie rzucania idiotycznych gróźb. Jest wiele krajów na świecie we wrogich stosunkach z USA i mają nie gorzej niż my a nawet lepiej.

"Wzywamy polski rząd to wstrzymania się z podjęciem działań, które mogłyby mieć wpływ na nasze długotrwałe relacje" - czytamy w piśmie ponadpartyjnej grupy amerykańskich senatorów. Politycy stwierdzają, że proponowana ustawa, która uderzy w telewizję TVN, "kontynuuje niepokojącą trajektorię polskiej demokracji".

List można przeczytać m.in. na stronie internetowej senatorki Jeanne Shaheen, przewodniczącej Senackiej Podkomisji Stosunków Zagranicznych ds. Europy i Współpracy w dziedzinie Bezpieczeństwa Regionalnego. List podpisali także senatorowie Dick Durbin, Chris Murphy, Chris Coons, Ben Cardin i Jim Risch.

List podpisał jak dumnie głoszą durnie z TVN - najwyższy rangą Republikanin w komisji spraw zagranicznych Jim Risch. Kto to?

Ten chłystek jest obecnie jest młodszym senatorem ze stanu Idaho czyli kartoflanego, komunistycznego zagłąbia.

Paru durnych amerykańskich dupków straszy nas? Oni u siebie nie mają zbyt wiele do powiedzenia a chcą rządzić w Polsce?

Lewackie badziewie straszy niepodległe, suwerenne państwo? A ja nie to co? Obetniecie nam dotacje których i tak nie otrzymujemy? Bo co? Zabierzecie nam wizy i sami zaczniecie sprzątać swoje rezydencje i podcierać tyłki staruchom bo na pewna ani BLM ani żadni inni  imigranci wam tego nie zrobią.

Nie będziecie nas bronić? No to my zawsze możemy się znowu zaprzyjaźnić z waszą przyjaciółką Rosją i lepiej wyjdziemy na tym niż na przyjaźni z Wami.

Strachy na Lachy towarzysze Demonkraci.

Dopuścilibyście do działania na swoim terytorium działanie takiej propagandowej szczekaczki jak TVN?

A przecież nie bardzo chcieliście się zgodzić na połączenie Scripss  i Discovery i potrzebna była specjalna zgoda władz federalnych.

Trzeba było pokazać swoją siłę w czasach PRL i RWE umieścić nie w Niemczech a w Polsce. Baliście się wtedy. Gdzie byliście różne "dicky". Dick to faktycznie odpowiednie imię dla poprzednika baseballa gry uprawianej w Polsce.

Z taką palanterią nie należy dyskutować, tylko grzecznie jak burmistrz Rotterdamu do muzułmanów:" Po prostu, jeśli się wam t nie podoba, to po prostu wypierdalać". ( nie oskarżajcie mnie o wulgaryzmy bo to tylko cytat).

I tak trzeba tych bubków z senatu USA potraktować.


Lubię to! Skomentuj21 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka