zapis
Dość NIEwie nikt. Za dużo - tak wielu.
2 obserwujących
82 notki
16k odsłon
198 odsłon

R P A. Co czeka białych -

Wykop Skomentuj3

MOTTO.

Republika Południowej Afryki to tylko taki mały eksperyment co czeka Europę za 200-300 lat. Jak w Europie i Ameryce będą w większości kolorowi, to nie będą się cackać z białasami

image

Stolica zbrodni. Dzisiejsza Afryka Południowa

Posted by Marucha w dniu 2019-06-13 (Czwartek)

( )
Zabójstwa na farmach – są to rajdy uzbrojonych band na wiejskie posiadłości białych farmerów,w których do dziś zginęło już niemal pięć tysięcy ludzi. Charakteryzują się one niezwykłą brutalnością, wymyślnymi torturami i metodami zadawania śmierci. Zjawisko to, z racji swojej intensywności, doczekało się specjalnego terminu „farm crimes”.

Wedle wielu ekspertów drastyczna forma morderstw na farmach jednoznacznie wskazuje na działanie z nienawiści, nie zaś chęć samego rabunku. Intensywność agresji wobec białych zamieszkujących RPA, przez niektórych ekspertów zakwalifikowane zostało jako wstępna faza ludobójstwa. Zjawisko to jest ignorowane przez władze RPA i przemilczane przez światowe media, jako psujące obraz „rainbow nation”, który miał odrodzić się pod przywództwem Mandeli i jego współpracowników.

Dodatkowo anty-białe nastroje podsycane są przez, mających spore poparcie i wpływy, radykałów takich jak Julius Malema, lider partii Bojowników Wolności Gospodarczej (EFF) a wcześniej lider młodzieżówki ANC. Rasowe napięcia widoczne są w RPA po dziś dzień a władze uciekają się do prób instytucjonalnego wykluczenia białych a także do wymazania ich dziedzictwa z przestrzeni publicznej kraju.

( )

CAŁOŚĆ :  SEE

____________________________________________

PS

Archer said
2019-06-14 (Piątek) @ 01:03:19

Jak koloniści holenderscy zakładali na terytorium dzisiejszej RPA swoje państwa, to ziemie te były w ogromnej mierze bezludne. Niggersów tam prawie nie było. Tylko z czasem w miarę wzrostu dobrobytu białasom się nie chciało wykonywać ciężkich prac, to zaczęli wpuszczać do siebie murzynów z innych kolonii. Tak było przez kilka pokoleń, i potomkowie białych z krajów europejskich stali się mniejszością we własnym kraju.
Republika Południowej Afryki to tylko taki mały eksperyment co czeka Europę za 200-300 lat. Jak w Europie i Ameryce będą w większości kolorowi, to nie będą się cackać z białasami. Nie będą sobie wtedy zawracać głowy „polityczną poprawnością”, ani „prawami człowieka” tak jak to robią durne białasy, tylko kolorowi będą ich rezać i dyskryminować społecznie i ekonomicznie.

Według lewactwa to Afryka dla murzynów, Azja dla żółtych, a Europa dla wszystkich.

———–
200-300 lat?
A nie 20-30?
Admin
_____________________________________________

APPENDIX

image


image

Wykop Skomentuj3
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale