56 obserwujących
911 notek
1100k odsłon
  1765   3

Jak głosowano w Sejmie w sprawie TVN-u

Posłowie niezrzeszeni:

Ajchler Zbigniew, Mejza Łukasz.

Posłowie ugrupowania Kukiz'15:

Kukiz Paweł, Sachajko Jarosław, Żuk Stanisław

PRZECIW USTAWIE zagłosowali:

Posłowie Koalicji Obywatelskiej:

Adamowicz Piotr, Aniśko Tomasz, Augustyn Urszula, Aziewicz Tadeus, .Bochenek Mateusz, Borowczak Jerzy, Borys Piotr Budka Borys, Chmiel Małgorzata, Cichoń Janusz, Cyrański Adam, Czernow Zofia, Czykwin Eugeniusz, Dolniak Barbara, Dzikowski Waldy, Fabisiak Joanna, Filiks Magdalena, Frydrych Joanna, Frysztak Konrad, Gadowski Krzysztof, Gajewska Aleksandra, Gajewska Kinga, Gapińska Elżbieta, Gasiuk-Pihowicz Kamila, Gelert Elżbieta, Głogowski Tomasz, Golbik Marta, Grabarczyk Cezary, Grabczuk Krzysztof, Grabiec Jan, Grupiński Rafał, Haidar Riad, Hanajczyk Agnieszka, Hardie-Douglas Jerzy, Hartwich Iwona, Hok Marek, Jachira Klaudia, Janyska Maria Małgorzata, Jaros Michał, Jaśkowiak Joanna, Joński Dariusz, Kidawa-Błońska Małgorzata, Kierwiński Marcin, Kluzik-Rostkowska Joanna, Kołodziej Ewa, Konwiński Zbigniew, Kostuś Tomasz, Kowal Paweł, Kozłowska Iwona Maria, Krawczyk Michał, Kropiwnicki Robert, Król Wojciech, Krząkała Marek, Krzywonos-Strycharska Henryka, Lasek Maciej, Lenartowicz Gabriela, Lenz Tomas, .Leszczyna Izabela, Lubnauer Katarzyna, Łącki Artur, Łośko Magdalena, Marchewka Arkadiusz, Marczułajtis-Walczak Jagna, Mieszkowski Krzysztof, Miller Rajmund, Miszalski Aleksander, Mroczek Czesław, Mrzygłocka Izabela Katarzyna, Myrcha Arkadiusz, Napieralski Grzegorz, Neumann Sławomir, Niedziela Dorota, Niemczyk Małgorzata, Nitras Sławomir, Nowacka Barbara, Nowak Tomasz Piotr, Nykiel Mirosława, Okła-Drewnowicz Marzena, Olichwer Tomasz, Olszewski Paweł, Osos Katarzyna, Papke Paweł, Pępek Małgorzata, Piątkowski Krzysztof, Piechota Sławomir Jan, Piekarska Katarzyna Maria, Plocke Kazimierz, Pomaska Agnieszka, Poncyljusz Paweł, Protas Jacek, Rosa Monika, Rosati Dariusz, Rusiecki Grzegorz, Rutnicki Jakub, Rząsa Marek, Saługa Wojciech, Schetyna Grzegorz, Sibińska Krystyna, Siemoniak Tomasz, Sienkiewicz Bartłomiej, Skowrońska Krystyna, Sługocki Waldemar, Sonik Bogusław, Sterczewski Franciszek, Szczerba Michał, Szewiński Andrzej, Szłapka Adam, Szumilas Krystyna, Szymański Tomasz, Śledzińska-Katarasińska Iwona, Tomczyk Cezary, Tracz Małgorzata, Truskolaski Krzysztof, Tyszkiewicz Robert, Urbaniak Jarosław, Wałęsa Jarosław, Wcisło Marta, Wielichowska Monika, Wilczyński Ryszard, Witczak Mariusz, Wojciechowska Anna, Zembaczyński Witold, Zielińska Urszula, Zientarski Piotr Benedykt, Zwiefka Tadeusz.

Posłowie Lewicy:

Adamczyk Rafał, Ajchler Romual, Biejat Magdalena, Buż Wiesław, Czarzasty Włodzimierz, Czerniak Jacek, Dyduch Marek, Dziemianowicz-Bąk Agnieszk, Falej Monika, Gawkowski Krzysztof, Gdula Maciej, Gosek-Popiołek Daria, Iwaniak Arkadiusz, Konieczny Maciej, Koperski Przemysław, Kopiec Maciej, Kotula Katarzyna, Kretkowska Katarzyna, Krutul Paweł, Kucharska-Dziedzic Anita, Kulasek Marcin, Kwiatkowski Robert, Maciejewska Beata, Matysiak Paulina, Nowicka Wanda, Obaz Robert, Pawliczak Karolina, Prokop-Paczkowska Małgorzata, Rozenek Andrzej, Rutka Marek, Scheuring-Wielgus Joanna, Sekuła-Szmajdzińska Małgorzata, Senyszyn Joanna, Sowińska Anita, Szczepański Wiesław, Szejna Andrzej, Szopiński Jan, Śmiszek Krzysztof, Tomaszewski Tadeusz, Trela Tomasz, Ueberhan Katarzyna, Wieczorek Dariusz, Wolski Zdzisław, Wontor Bogusław, Zandberg Adrian, Zawisza Marcelina, Żukowska Anna Maria.

Posłowie PSL-Koalicji Polskiej:

Bartoszewski Władysław Teofil, Bejda Paweł, Biernacki Marek, Grzyb Andrzej, Kasprzak Mieczysław, Klimczak Dariusz, Kosiniak-Kamysz Władysław, Krajewski Stefan, Kurzawa Dariusz, Lubczyk Radosław, Łopata Jan, Maliszewski Mirosław, Nowogórska Urszula, Pasławska Urszula, Paszyk Krzysztof, Protasiewicz Jacek, Raś Ireneusz, Rzepa Jarosław, Sawicki Marek, Siekierski Czesław, Tomczak Jacek, Zgorzelski Piotr, Ziejewski Zbigniew, Żelazowska Bożena.

Posłowie Polski 2050:

Gill-Piątek Hanna, Gramatyka Michał, Hennig-Kloska Paulina, Maksymowicz Wojciech, Mucha Joanna, Suchoń Mirosław, Zimoch Tomasz.

Poseł Kukiz'15:

Tyszka Stanisław.

Posłowie PS:

Girzyński Zbigniew, Sośnierz Andrze, Szramka Paweł, Ścigaj Agnieszka

Posłowie niezrzeszeni:

Galla Ryszard, Pawłowska Monika, Zalewski Paweł

WSTRZYMALI SIĘ OD GŁOSU

Poseł Porozumienia:

Gut-Mostowy Andrzej

Posłowie Konfederacji:

Bosak Krzysztof, Dziambor Artur, Kamiński Krystian, Korwin-Mikke Janusz, Kulesza Jakub, Sośnierz Dobromir, Tuduj Krzysztof, Urbaniak Michał, Winnicki Robert

W GŁOSOWANIU NIE WZIĘLI UDZIAŁU

Posłowie PiS:

Porowska Violetta, Wesoły Marek, Zagórski Marek

Poseł Koalicji Obywatelskiej:

Sowa Marek

Posłowie Konfederacji:

Berkowicz Konrad, Braun Grzegorz


Ot, i cała prawda, lecz twardogłowi zakrzykną zapewne inaczej.

Lubię to! Skomentuj107 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka