60 obserwujących
1043 notki
1200k odsłon
  72   0

Dzisiaj piłkarski dzień radości lub pomeczowa stypa

Dzisiaj Polska rozegra swój pierwszy mecz na mundialu z kadrą Meksyku 

To co pokazali Polacy w towarzyskim spotkaniu z Chile napawało mnie przerażeniem. Myślę, że to właśnie ten występ sprowokował meksykańskich komentatorów sportowych do poniższych opinii o sile naszej reprezentacji, ostatecznie sam bramkarz Juventusu zawyrokował, że przecież Polacy z Argentyną przegrają na bank, nie dodał tylko,  że z Meksykiem może być podobnie, a z Arabami wyrobimy remis.

"Polska to obok Walii najsłabsza europejska kadra mundialu. Mało kto na nie stawia. Gdybyśmy nie mieli Polaków w grupie, nie zwracalibyśmy na nich większej uwagi, przynajmniej w tej części turnieju." - twierdzi Memo Zavala

"Powiedzmy sobie szczerze: nie obawiamy się reprezentacji Polski, tylko bardziej Roberta Lewandowskiego. To zawodnik będący w TOP 5 najlepszych piłkarzy na świecie. Gdyby jednak nie był polskim napastnikiem, dziś wszyscy mówiliby, że Meksyk musi wygrać pierwszy mecz bez większego problemu."  - dodał Gibran Araige.

I tutaj Meksykanie się rzeczywiście nie mylą. Lewy może im faktycznie zrobić krzywdę, ale Lewy  przez meksykańskich graczy dobrze przypilnowany będzie niczym żołnierz bez karabinu. Niemniej, nadmierne przechwałki jak te spod ronda sombrero, są jak pycha krocząca przed upadkiem, chociaż jak dotąd, na tym mundialu, faworyci jakby co wyciągają z murawy co im się prawem piłki należy.

 cytaty z Meczyki.pl


Lubię to! Skomentuj3 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Sport