Nic nowego pod słońcem
prawda boli?!
3 obserwujących
217 notek
76k odsłon
  84   0

Polska, Polacy i PRL

Polska, Polacy i PRL

Wielu Polaków nadal zastanawia się:

Co zrobić z dziedzictwem PRL?

Owszem, był to ustrój Polski od początku zbrodniczy, kierowany przez #żydokomuna.

Tym niemniej:

Komuniści chcieli zachować Polskę tylko dla siebie, więc nie pozwalali, by Polska stała się przedmiotem światowego obrotu finansowego.

Z powodu tego zamknięcia na światowe manipulacje finansowe i braku dopływu funduszy globalnych Polska miała wszystkie cechy gospodarki lokalnej, społeczeństwa lokalnego.

Obecnie, po otwarciu gospodarki na obce przepływy kapitałowe, niestety nie można już utrzymać tego lokalnego charakteru Polski, nasz kraj stał się obiektem międzynarodowej gry finansowej.

Ma to dobre, ale i złe strony – Polska wpadła w główny nurt kapitalizmu i płaci ogromne sumy jako frycowe, ponosi ogromne straty jako nowicjusz w tej grze.

Polska traci w szczególności największe miasta na rzecz obcego kapitału, Polacy stają się siłą roboczą we własnym kraju.

Największa rolę do spełnienia w tej sytuacji ma mocne sądownictwo gospodarcze i wywiadownie gospodarcze, niestety Polski nie stać jeszcze na duże prywatne firmy dochodzeniowo- śledcze, a policja i organy wymiaru sprawiedliwości jakby nie dawały sobie rady z rozdrapywaniem Polski przez nieuczciwych obcych inwestorów wspieranych przez rodzimych anty-Polaków odziedziczonych w spadku po burzliwej historii.

Jako przykład takiego zjawiska można podać pojawienie się w Polsce oficjalnego międzynarodowego przekrętu koszerności, które jest pretekstem do pobierania podatku na rzecz syjonizmu od nieświadomych nabywców.

https://www.koszernapolska.pl/


Lubię to! Skomentuj5 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale