w_koło_wojtek
prawda boli?!
3 obserwujących
190 notek
65k odsłon

Ostatnie komentarze

@Władysław Honiewicz przechodziłem wczoraj kolo cmentarza żydowskiego w warszawie na brodnie i przeczytałem sobie tablicę ku pamięci niejakiego Berka Joselewicza, i mi ręce opadly, ratowanie bajek żydowskich pojedynczymi przypadkami!
@Kostner bzdurzysz chłopie, to są różne frakcje żydowskie poukrywane w różnych krajach, obecnie najważniejsze dla nas są frakcje postsowieckie i amerykańskie!
@11tatemono obecnie Polska i Polacy są terenem doświadczalnym i królikami laboratoryjnymi dla żydów na testowanie rozwiązań polityki społecznej, co się sprawdzi w Polsce to wprowadzają w Izraelu, co się nie sprawdzi w Polsce to Polaków...
@mannet co polsko-izraelskich startupów: boję się żydowskiej pomysłowości, co do polskiej własności intelektualnej, to właśnie będzie moim zdaniem z tych startupów: polacy będą tworzyć, a żydzi na tym zarabiać!
@Polski Bimber To nie jest takie proste oduczyć mrówkę być mrówką, mamy mnóstwo takich właśnie żydów poukrywanych w naszym polskim społeczeństwie, zresztą my też jesteśmy nadal kulturowo Słowianami mimo narzucenia nam...
@Milton Nie, Mieszko się urodził w 966 roku i nic nie wiedział o tym, że ma agresywnych sąsiadów, plemiona germańskie! (ironia)