d... /Ateny
bez motta
8 obserwujących
46 notek
52k odsłony
406 odsłon

Grecja BEZPIECZNA. Nikt już tu nie umiera na wirusa plaże luz nieba i morza kryształowe :)

Wykop Skomentuj2image

(fota własna: Nafplio, moje ulubione miejsce)Wczoraj kąpaliśmy się przy Kanale Korynckim. Woda - zupełne bóstwo !  Przy tym cudownie czysta. 

Słońce niedokuczliwe, gdyż w tym roku czerwiec wyraźnie chłodniejszy jest niż dawniej, po pięknym maju.

Mimo, że była to niedziela - jasne, że wysypali się z aut Ateńczycy. Ale sami Grecy i tak było jeszcze pełno miejsca, gdyż plażowicze zagraniczni podróżują w tym roku bardzo ostrożnie, prawie ich nie widać.

Jaka piękna zieleń !... nieee, no jasne że w sierpniu już jej nie będzie, ale teraz jest !  I właśnie znów  dziś spadł deszcz - zapewni nam jeszcze więcej zieleni.

I ten ekstra luuuuuuuzzz :)  jak to tylko w Grecji :)))))))))

Nawiasem mówiąc, Ruskie upierali się zawsze, że właśnie Grecja to jest najbezpieczniejszy ze wszystkich gościnnych krajów świata. I chyba tak jest ? W każdym razie pilnują, pilnują... 

Jest cudownie :)


Re: epidemia

W skali 12-milionowego kraju umiera jedna osoba, zwykle w podeszłym wieku, raz na kilka dni. Nie ma wirusa ani nawet w obozach dla tzw uchodźców.  Gdzieś tam wyłapane zostanie czasem ognisko, ktoś przywiózł zza granicy... dana wieś zostaje natychmiastowo izolowana, a ludzie nie protestują, przestrzegają, gdyż wiedzą, że naprawdę otrzymają potem zasiłek.  Potwierdza się coś, co dawno temu już sygnalizowałem:  Grecy po prostu bardzo starannie każdego chorego na Covid leczą. 


Czyli jest OK i przyjeżdżajcie Państwo póki jest tu tak cudownie luźno i zielono :)  
I taniej niż zwykle.Wykop Skomentuj2
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Rozmaitości