0 obserwujących
287 notek
160k odsłon
851 odsłon

Jeszcze o zwiniętej RR-K

Wykop Skomentuj16

Józef M.  i pomniejsze towarzycho zatroskane o salonowe prawo zachodzi w głowę co spowodowało zablokowanie naszej "nieodżałowanej a wybitnej koleżanki". No bo jakże można było tak światłą, subtelną, "merytorycznie bezkompromisową"...itd.( tu można sobie samemu wpisać wszystkie możliwe świetliste epitety ) wsadzić do piwnicznej wyszalarni, gdzie co prawda dalej sobie swawoli, ale już znacznie ciszej  ?

Szanowni Zatroskani, pomijam już całokształt działalności Wielkiej a Ukrytej, zauważę tylko, że za niewielką część podobnych do jej czynów wielu blogerów w ogóle pożegnało się z salonem...

Szanowni Praworządni , czy wzięliście pod uwagę, że ukrycie przez administrację waszej Gwiazdy Przewodniej  może mieć jednak całkiem prozaiczne przyczyny ? Ot takie chociażby jak jej bezczelne, wielokrotne odkrywanie komentarzy niegdysiejszego milicjanta, a obecnie  żarliwego obrońcę reninych i teesinych wartości. Albo... ?

Kochanieńcy, taż nikt i nigdy  w salonie aż tyle razy tylu punktów regulaminu nie złamał co Renatka :) !

Tak więc "formalne przyczyny" były, by  deprawatorkę i wyjątkową pieniaczkę dawno już uspokoić, dziwi tylko czemu tak długo zwlekano z tą decyzją, znacząco obniżając poziom salonu...

No ale w końcu...

Hmmm....zobaczymy co będzie dalej...

Pewnym jest tylko to, że ukryty "poeta" E. napisze poemat "Do Ukrytej" rozpoczynający sie zapewne słowami : "A wszystkiemu winna kaczka..." :)

 

Wykop Skomentuj16
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale