Głos wójta Jana Bursztyna
"Śmiech to ukrywana prawda o istocie szczęścia człowieka. Jest ona na miarę kosmosu. Czymże będzie wieczne szczęście człowieka, które ludzie oczekują po śmierci? Będzie to nieskończona radość, czyli wieczny śmiech!" - wójt Jan Bursztyn
4 obserwujących
118 notek
26k odsłon
103 odsłony

Stan wojenny wyzwolił naród spod okupacji myślenia

Wykop Skomentuj1

Skoro modne jest karanie za tzw. mowę nienawiści, to wkrótce będzie się karać za krytykowanie komunizmu historycznego i współczesnego, bo coś komuś się wymknie i napisze, że to byli i są bandyci i mordercy. Za takie słowa to od razu proces za mowę nienawiści.
Jak tu pisać zbrodniach stanu wojennego, skoro komuniści i ich ideowi i biologiczni potomkowie, zwani lewakami, w naszym kraju słodzą i pieszczą rzekome dobrodziejstwa płynące z zamachu na naród, jakim był stan wojenny.

W internecie spotkałem się z tak cudacznymi wypowiedzeniami na temat stanu wojennego, że można sądzić, iż to komuniści mieli na celu dobro narodu polskiego, a że rozjeżdżali lud pracujący miast i wsi czołgami, to ten czyn nazywany był i jest wyższą koniecznością dziejową i postępem w celu umacniania jedynej słusznej doktryny, a mianowicie bolszewizmu.

Komunizm i jego odcienie socjalistyczne w dawnym bloku Układu Warszawskiego to system zbrodniczy i przeciwko ludzkości (inne formy komunizmu też). Wszelkie usprawiedliwianie go powinno być traktowane co najmniej jako obelga, jeśli nie przestępstwo!
Polska po 1989 roku nie rozliczyła komunizmu i jego zbrodni. Dlatego dziś niektórzy mówią  o stanie wojennym jako o ratunku dla Polski - tak gadają postkomuniści.
To bajki, mity, brednie i kłamstwa, że komunistyczna ideologia jest czymś wartościowym, ale naród  nie chce o tym wiedzieć. Żyje w złudzeniu i to od czasu Wielkiej Rewolucji Francuskiej, kiedy przy spadających nożach gilotyny na kark niewinnych ludzi, głoszono hasła wolności, równości i braterstwa. Podobnie było za czasów ludobójstwa bolszewickiego, lecz skala zbrodni większa.
Dziś też ideologie socjalistyczne mają się dobrze i kreują nowy marksizm, tym razem bez rozlewu krwi, bo niszczyć ludzkość można inaczej, np. degradując człowieczeństwo do stanu zwierząt i głosząc, że ludzie to wyższa forma bydła a Bóg to historyczny przeżytek.

Wykop Skomentuj1
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka