Głos wójta Jana Bursztyna
"Śmiech to ukrywana prawda o istocie szczęścia człowieka. Jest ona na miarę kosmosu. Czymże będzie wieczne szczęście człowieka, które ludzie oczekują po śmierci? Będzie to nieskończona radość, czyli wieczny śmiech!" - wójt Jan Bursztyn
5 obserwujących
120 notek
27k odsłon
133 odsłony

Czy człowiek to błoto? Kompostowanie zmarłych to najnowszy pomysł

Wykop Skomentuj8

To, że rządzący światem chcą sprowadzić człowieka do poziomu zwierząt zgodnie z tezami neomarksizmu i dawnej filozofii Jean-Jacques Rousseau, to znana sprawa. Teraz będzie moda na kompostowanie ludzi, bo ich spalanie zanieczyszcza powietrze. Człowiek będzie przemieniony w błoto, aby stało się ono źródłem i środowiskiem dla innego życia. To totalny brak szacunku do naturalnej śmierci i godności ciała człowieka - to podważenie chrześcijańskiej wiary w zmartwychwstanie ze szczątków ciała. Kiedyś głoszono, że człowiek to ciało i dusza, teraz mówi się, że to zwierzę (ponoć w ZOO mamy już kuzynów, czyli szympansy - ostatnie wiadomości internetowe o tym mówiły) , a w bliskiej przyszłości człowiek będzie tylko obornikiem.

Wszystko wskazuje na to, że człowiek jest zbędny na świecie lub jest tylko produktem użytkowym biologicznego pochodzenia.

W niemieckich obozach koncentracyjnych spalano ludzi, aby popiół z nich sprzedawać rolnikom uprawiającym kapustę, a włosy wykorzystywano w przemyśle do produkowania materacy itp. historie, łącznie ze sprawą mydła z tłuszczu ludzkiego.
Kompostowanie ludzi będzie już oficjalne w USA od 2021 roku.
O tym jest artykuł na portalu wpolityce.pl, pt. "To nie ponury żart!
W USA będą robić kompost ze zmarłych ludzi. Specjalny zakład zostanie otwarty na wiosnę 2021 roku", link: https://wpolityce.pl/swiat/477439-w-usa-beda-robic-kompost-ze-zmarlych-ludzi


.

"Czym zatem jest człowiek, zgodnie z fizyką?" - pyta się wytrawny Bloger.

.
A to moja odpowiedź!
Myślenie zgodne z fizyką nie jest tu rozwiązaniem sprawy, bo fizyka wobec faktu istnienia nieskończonego kosmosu jest tylko ułamkiem wiedzy, a na pewnym jej etapie może pojawić się też Bóg. Nie można istnienia Boga wykluczać, można wykluczać na bazie wiedzy o fizyce istnienie krasnoludków, a to różnica.

Wykop Skomentuj8
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale