Głos wójta Jana Bursztyna
"Śmiech to ukrywana prawda o istocie szczęścia człowieka. Jest ona na miarę kosmosu. Czymże będzie wieczne szczęście człowieka, które ludzie oczekują po śmierci? Będzie to nieskończona radość, czyli wieczny śmiech!" - wójt Jan Bursztyn
5 obserwujących
138 notek
30k odsłon
114 odsłon

UFO nad Mauzoleum Lenina?

Wykop Skomentuj1

  Poezja ma to do siebie, że czasami głosi proroctwa lub jakieś temu podobne wieści, ale czy sprawdzające się, tego nikt nie wie.
 Pewna poetka, a nazwiska jej nie wymieniam z powodu ochrony energetycznej mojego ducha, napisała wiersz. Głosi on, że  nad grobem Lenina  (czytaj: ludobójcy, kolegi mordercy Stalina, przyjaciela zbójcy Trockiego i zbójnika Dzierżyńskiego) jacyś przybysze z obcych, nieznanych planet będą składać w hołdzie kwiaty. Bo on to niby nowy człowiek był, ten drugi, ale lepszy, Adam.
  Lata minęły i coś z tym UFO nie gra. Żaden kosmita nie przybył, aby złożyć zbrodniarzowi kwiaty.
Z tego można wyciągnąć wniosek, że w kosmosie komunizm nie cieszy  popularnością i uznaniem lub może oni nie dolecieli, no bo wiadomo jak to jest tymi odległościami liczonymi w latach świetlnych.


"Lenin

Że w bój po­pro­wa­dził krzyw­dzo­nych,
że trwa­łość zwy­cię­stwu nadał,
dla nad­cho­dzą­cych epok
sta­wia­jąc moc­ny fun­da­ment -
grób, w któ­rym le­żał ten
no­we­go czło­wie­czeń­stwa Adam,
wień­czo­ny bę­dzie kwia­ta­mi
z nie­zna­nych dziś jesz­cze pla­net".

Postscriptum

Ta poetka nigdy nie wyparła się swoich poglądów, a wielu pamięta jest słynny opis ust Stalina, że były one jak malina!Macie wątpliwości?

Komunizm to system zbrodniczy, poczytajcie sobie poważną publikację na ten temat pt. "Czarna księga komunizmu", link: https://lubimyczytac.pl/ksiazka/58781/czarna-ksiega-komunizmu-zbrodnie-terror-przesladowania

.

image

Wykop Skomentuj1
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale