Głos wójta Jana Bursztyna
"Śmiech to ukrywana prawda o istocie szczęścia człowieka. Jest ona na miarę kosmosu. Czymże będzie wieczne szczęście człowieka, które ludzie oczekują po śmierci? Będzie to nieskończona radość, czyli wieczny śmiech!" - wójt Jan Bursztyn
4 obserwujących
117 notek
26k odsłon
169 odsłon

Nie dajcie się nabrać na programy wyborcze! Ostre słowa wójta Jana Bursztyna

Wykop Skomentuj25

- Większość kandydatów na prezydenta w nadchodzących wyborach mówi o tym, ile by dali społeczeństwu, gdyby wygrali wybory. To są puste słowa, to zwykłe obiecanki, podobne do tych w czasie wyborów na szczeblach gminnych, kiedy to niedouczeni najczęściej kandydaci oferują bzdury, aby zyskać poparcie. To żadne programy tylko, a pusta mowa. Ludzie! Zwróćcie uwagę, że życie społeczne zależy od gospodarki, a nie od obietnic w stylu socjalistycznego rozdawnictwa. Mało który z kandydatów mówi konkretnie o gospodarce! - powiedział wójt Jan Bursztyn. Po czym pokazał zebranym dziś w gminie mieszkańcom koszyk z produktami kupionymi w supermarketach, wskazując, że większość z nich, chociaż ma na opakowaniach nazwy polskie, jest obcego pochodzenia.
- Jeśli naród nie ma własnej gospodarki oraz produkcji i posługuje się obcymi towarami, znaczy, że wkrótce pozbędzie się każdej cechy narodowej łącznie językiem i kulturą. Pokonali nas bez wojny, zdobyli nas bez walki i pozwalają nam żyć za cenę niewolnictwa. Pozbawić naród własności i w tym środków produkcji, czyli wysprzedać i zburzyć ich fabryki i uzależnić od obcej żywności, zniszczyć rodzinę, czyli wmawiać, że dwóch facetów to prawdziwa rodzina, opluć tradycję łącznie z biczowaniem religii to są stare metody prowadzące do zniewolenia społeczeństwa. O tym pisał Fryderyk Engels i to wprowadzali w życie kiedyś komuniści, a dziś czynią to politycy: ci tzw. lewicowi i te fałszywe lisy prawicowe. Światem rządzi spisek nowego komunizmu, co prawda bez oficjalnych imion Marksa i Lenina, ale zgodnie z ich tezami: zniewolić społeczeństwo, aby wzbogacić rządzących, czyli zbudować nowy świat, lecz diabłu na chwałę! Ludzie nie chcą zrozumieć, że patriotyzm jest wyższą formą humanizmu, a nie pornografia! - dodał na zakończenie wójt.

.

image

Kajdany niewolnika, 1848 r. (domena publiczna)

Wykop Skomentuj25
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale