Głos wójta Jana Bursztyna
"Śmiech to ukrywana prawda o istocie szczęścia człowieka. Jest ona na miarę kosmosu. Czymże będzie wieczne szczęście człowieka, które ludzie oczekują po śmierci? Będzie to nieskończona radość, czyli wieczny śmiech!" - wójt Jan Bursztyn
4 obserwujących
119 notek
26k odsłon
345 odsłon

Młot na ekologów. O hipokryzji obrońców Ziemi refleksja ostra

Wykop Skomentuj16

- Ostatnio dużo mówi się w mediach na temat ochrony środowiska naturalnego, sporo opowiada się o konieczności ratowania Ziemi, w tym zwierząt. Jednakże żaden z publicystów, polityków z tzw. ruchów ekologicznych nie wspomina o jednej podstawowej prawdzie: o ratowaniu człowieka przed śmiercią głodową, przed aborcją i eutanazją. Ekologizm jako ideologia ma wiele wartości w sobie, ale chyba celowo idole tego ruchu zapominają, lub ukrywają, że co 6 sekund umiera człowiek z głodu na świecie, że wykonuje się rocznie ok. 40 do 50 milionów aborcji, nazywając ten czyn prawem ludzkim i sposobem na likwidowanie przeludnienia w celu ratowania planety. Zobacz, co dzieje się w tej sprawie w Chinach! Komuś zależy na tym, aby człowieka zrównać ze zwierzęciem, podnosząc jego prawa do ludzkiego poziomu i w ten sposób obniża się prawa do życia ludzi, które skutkują pogardą do życia człowieka, a objawia się to  przez popieranie aborcji, eutanazji i obojętność wobec cierpiących głód lub umierających z głodu. Dlaczego ekolodzy, którzy twierdzą, że życie na planecie jest najważniejszą wartością, nie bronią człowieka przed śmiercią głodową lub  zbrodniami aborcyjnymi? - to słowa wójta Jana Bursztyna wypowiedziane podczas dzisiejszej audycji w regionalnym radio.

.

image 

Thor z młotem,  islandzki rysunek z XVIII wieku (il. z domeny publicznej: https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Processed_SAM_thorr.jpg )


Wykop Skomentuj16
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Rozmaitości