Głos wójta Jana Bursztyna
"Śmiech to ukrywana prawda o istocie szczęścia człowieka. Jest ona na miarę kosmosu. Czymże będzie wieczne szczęście człowieka, które ludzie oczekują po śmierci? Będzie to nieskończona radość, czyli wieczny śmiech!" - wójt Jan Bursztyn
5 obserwujących
121 notek
27k odsłon
140 odsłon

Tragiczna przyszłość człowieka!

Wykop Skomentuj2

"System polityczno-ekonomiczny w wielu krajach potrzebuje ludzi po to, aby płacili daniny lub pracowali jak niewolnicy, potrzebuje też ludzi, którzy kochają zniewolenie i są ulegli. System chce mieć do czynienia tylko z takimi ludźmi, dla których państwo jest jedynym źródłem autorytetu i wartości. System kocha tych, którzy zgadzają się z oficjalnym i powszechnym myśleniem politycznym. System uwielbia tych, którzy są przeciwko narodowym wartościom, przeciwko pojęciu narodu jako źródła wolności i własności. System wspiera tych, którzy wszelkie wartości wywodzą z socjalistycznie zorientowanego państwa urzędników, biurokratów i innych sług - ludzi niezdolnych do miłosierdzia i współczucia.

Socjalizm to system polegający na tym, że zabiera się tym, co wytwarzają dochód i daje się tym, co nie wytwarzają dochodu, czyli daje się więcej tym, co są kosztem w gospodarce danego kraju; paradoks każdego państwa socjalistycznego polega na tym, że nie gromadzi ono zysków z dochodu narodowego, lecz pomnaża koszty; każde państwo socjalistyczne lub socjalizujące jest zadłużone i stoi na granicy bankructwa. Patrząc na to co dzieje się na świecie, nie możemy mieć złudzenia, że politycy i większość bogaczy mają współczucie i miłosierdzie. Czy ktoś widział polityka jako dobrodzieja wspomagającego umierających z głodu? Około od 5 do 6 tys. ludzi umiera dziennie z głodu na oczach bogaczy tego świata, którzy twierdzą, że taki porządek świata jest prawdziwy i prawidłowy. Twierdzą oni bowiem, że zawsze będą biedni i zawsze będą koszty i zadłużenie społeczeństwa.

Systemy polityczne niektórych krajów wspomagają wszystkich, którzy plują na słowo "naród" i utożsamiają narodowość z pojęciem nacjonalizmu lub szowinizmu, przez to wprowadzają w błąd i fałszują prawdę historyczną.

Systemy rządzące niektórych krajów stoją za takimi, którzy nienawidzą patriotyzmu, bo przecież patriotyzm jest skutkiem miłości od ojczyzny, ojcowizny, własności i rodziny a przy tym akceptacją bożego porządku. Własność i naród oraz rodzina to największy wróg zniewalającego systemu tego świata. Dlatego wszyscy zarządzający tym systemem i im pomagający zwalczają własność, patriotyzm i boży porządek.

Przypomnijmy z historii: człowiek zniewolony jest łatwy do kierowania i łatwiej wytwarza bogactwo dla grup rządzących niezależnie od koloru ich ideologii. Czytajmy klasyków marksizmu, aby dowiedzieć się o mechanizmach rządzącymi światem i metodach stosowanych przez totalitarne i socjalistyczne rządy i ideologie. Oto przykład! Fryderyk Engels w dziele "Rozwój socjalizmu od utopii do nauki" pisał o metodach przekształcania społeczeństwa i o przeszkodach na tej drodze, a są według niego nimi: własność prywatna, religia i współczesna forma małżeństwa (zob.: F. Engels "Rozwój socjalizmu od utopii do nauki", [w:] Karol Marks, Fryderyk Engels, "Dzieła wybrane", t.2, Warszawa 1949, s.116).

Wystarczy przeczytać "Manifest komunistyczny", z którego dowiadujemy się, że robotnik nie ma rodziny, nie ma narodu i nie ma własności. Dzisiejszy człowiek stoi przez utratę rodziny, przed wynarodowieniem oraz pozbawieniem własności. Czy programy socjalistyczne oparte o marksizm nie są dziś znamieniem czasu? Co oferują nam socjaliści? Czy bronią oni rodziny, czy chronią własność prywatną i narodową? Czy stoją po stronie tradycji religijnej? Czy pielęgnują oni kulturę narodową i wartości narodowe?

Zniewolenie człowieka to odebranie mu własności, zbrukanie ojczyzny i zdeprawowanie jego rodziny. W zamian za to dostaje potencjalny niewolnik socjalny zasiłek znany wynagrodzeniem ustawowym po to, żeby płacił, pracował jak niewolnik w systemie pokojowego słodkiego niewolnictwa. Kiedy w 1946 roku prowadzono specjalnie ulicami w pochodach żołnierzy NSZ, to młodzi aktywiści stalinowcy, których tam wysłano z konkretnym zadaniem, kpili sobie z nich i drwili oraz poniżali. Poniża się zawsze tych, którzy są przeciwni zniewoleniu a przeciwko zniewoleniu oraz w obronie własności, jaką jest zawsze ojczyzna (bo to własność narodu, a nie polityków!) walczyli m.in. żołnierze z NSZ. To nie jest sprawa nowa w historii. Przed kilkoma stuleciami publicznie palono heretyków. Zanim ich zamordowano, to przebierano skazańców w specjalne ubrania i nakładano czapki z papieru z odpowiednim napisem wskazującym, ze owi są heretykami. Wzbudzało to śmiech oglądających i zwiększyło upokorzenie ofiar.

Współcześnie walczy się z odmiennymi poglądami, szczególnie ze światopoglądem opartym na ideach narodowych. Walczy się z tym, bo owe idee są źródłem afirmacji własności. Nawet dotyczy to własności intelektualnej, która zdaniem systemu musi być kontrolowana i przez to ograniczona. W dobie niszczenia pojęcia własności, a takie działania mają obecnie miejsce, zaciera się różnica między tym, co jest udostępnianie publicznie, a tym co jest prywatną własnością. Szczególnie młodzi ludzie myślą, że skoro jakiś artykuł lub utwór pojawia się publicznie, np. w internecie, to znaczy, że jest on do użytku powszechnego. To błąd. Podatek nie jest ludzkim naturalnym dobrodziejstwem, lecz wymysłem politycznym; Bóg stworzył świat a człowiek system podatkowy, Bóg stworzył przyrodę, a człowiek zabójczą cywilizację, tzw. kulturę utylizacji życia.

Wykop Skomentuj2
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo