enrico-pallazzo enrico-pallazzo
436

Niemki z korzeniami

enrico-pallazzo enrico-pallazzo Kultura Obserwuj notkę 30

Niemki wlasnie przegraly z Japonkami w cwiercfinale MS. Bramke strzelila Japonka w dogrywce po bledzie Sabiny Bartusiak [czytaj: Bartuzjak]. W sumie niewiele ona winna, ale na kogos strzeba zwalic. Do tego Kim Kulig kontuzjowana juz po paru minutach gry. W tym momencie juz "ja wiedzialem, ze tak bedzie".
Przegrany tym samym jest udzial w olimpiadzie letniej, pojedzie Francja (przegrala z Niemkami 2:4) i Szwecja (niespodzianka w cwierfinale). Takoz pojada Brytyjki, ktore dzisiaj przegraly cwierfinal w karnych z Francja. Ale sa gospodarzami olimpiady.

Niespodzianie skonczyl  sie letni sen. Faworytki turnieju, aktualne mistrzynie swiata wylatuja z turnieju. Po slabej grze, ale jakos tak, u siebie, i naraz juz nic...

W telewizyjnym studio sportowym natychmiast dano w zastepstwie tenisistke Sandre Lisicki [czytaj: Lisiki].
Dziewczyna nadzwyczaj ladna, usmiecha sie czesto-gesto, i mieszka glownie w USiech. Niemka.

Po wizycie Köhlera w Skierbieszowie i Steinbach w Rumi, do korzeni wybrala sie pani Kanclerz Merkel, ktorej matka pochodzi z Gdanska. Jak u poprzednikow - wizyta prywatna.

Jaki ten swiat niemiecko-polski maly.
Maklowicz gotowal dzisiaj w Jerusalem. Na TVP Kultura wlasnie zabijaja Sekala. Jutro pierwsza czesc "Cichego Donu", jak co kwartal. Dawac juz te wybory...