komentator piłkarski komentator piłkarski
216

Lech kontra Legia, czyli Superpuchar dla Kolejorza

komentator piłkarski komentator piłkarski Sport Obserwuj notkę 2

Po 95 minutach meczu o Superpuchar Polski to Lech może się cieszyć ze zwycięstwa. Uważam, że jest to w pełni zasłużone. Lech bawił się piłką i potrafił dużo więcej z nią zrobić. Ostacznie mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla Kolejorza po golach Kędziory w 10 minucie, Kamińskiego w 35 minucie, Linettego w 87 i honorowego gola Żyry w 95 minucie meczu. Lech przewyższał Legię pod każdym względem. Kiepski występ Legionistów można tłumaczyć brakiem Radovicia lub słabym przygotowaniem do meczu. Nic jednak nie usprawiedliwia Legii przed brakiem dobrego podejścia do meczu. Mówiąc krótko Lech był dużo lepszy. Jeśli Legia chce wygrać ligę, to powinna bardziej przykładać się do meczy i nie sprzedawać najlepszych zawodników.