komentator piłkarski komentator piłkarski
358

Lech w Sarajewie przybliżył się do Ligi Mistrzów

komentator piłkarski komentator piłkarski Sport Obserwuj notkę 5

Mecz II rundy eliminacji Ligi Mistrzów Lech Poznań - FK Sarajevo nie był łatwym meczem, ale Kolejorzowi   udało się wygrać. Bośniacy przegrali przed własną publicznością 0:2. Oba gole padały po strzałach głową. Najpierw bramkę zdobył Kasper Hamalainen w 40 minucie, a potem Denis Thomella w 62 minucie. Lech starał się skutecznie wyprowadzić atak, jednak Sarajevo nie odpuszczało. Kiedy wyprowadzali swój atak, często ratowała nas tylko niecelność lub bramkarz.

Niepotrzebnie dostaliśmy trochę kartek, na szczęście nie czerwonych. Kontuzjowanych zostało też dwóch młodych, ale ważnych zawodników, czyli Karol Linetty i Dawid Konwacki. Lech zagrał jednak dobry mecz i  nie pozwolił Bośniakom na kontaktową bramkę. Trzeba jeszcze poprawić przyjęcie piłki. Obrońcy powinni być skuteczniejsi,  kiedy przeciwnicy próbują dośrodkować.

Jesteśmy w lepszej sytuacji i mamy dużo większe szanse na awans. Wystarczy tylko dobrze się przygotować na mecz u siebie.